Ünlü Analist, (ETH), (ADA), (ICX) ve (EOS) Yatırımcılarına Uyarıda Bulundu

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Yaptığı analizlerle yatırımcıları kendisine hayran bırakan Michaël van de Poppe, Ethereum (ETH), Cardano (ADA), Eos ve Icon (ICX) için kilit seviyeleri belirtti.

Van de Poppe: “Ethereum, Günlük Zaman Diliminde İyi Görünüyor”

Van de Poppe, 337.000 Twitter takipçisine, en iyi akıllı sözleşme platformu Ethereum’un günlük zaman diliminde iyi durumda olduğunu söyledi.

İlginizi Çekebilir

Varlık 2.300-2.400 dolar civarında destek buluyor ve tüccarın grafiğine göre 2.900 dolar, 3.275 dolar ve 3.704 dolar kilit direnç alanları ile karşı karşıya olduğu belirtiliyor.

“Ethereum ayrıca 2.300-2.400 dolar arasındaki bu desteğe dayanıyor ve günlük mum üzerinde harika görünüyor. Piyasa o kadar da kötü değil.”

Ethereum’un rakibi Cardano’ya gelince, varlık yükselişine devam etmek istiyor gibi görünüyor, ancak mevcut desteği 1,50 dolar civarında tutması gerekiyor, diye uyarıyor analist.

“Cardano burada da devam ediyor, bu harika. Destek için çok önemli bir alan olduğunu söyleyebilirim.”

Van de Poppe, uzayda rekabet eden bir başka akıllı sözleşme platformu olan Eos’un Bitcoin’e karşı iyi göründüğünü söylüyor ve 0,000149 satoshi’ye (sats) doğru geriliyor.

“EOS buradaki kritik destek alanına geri dönüyor. 100 günlük ve 200 günlük hareketli ortalamaların üzerindeki koşu devam edebileceğinden, bu devam ediyor gibi görünüyor. BTC altcoin çiftleri hala iyi göründüğünü söyleyebilirim.”

Bitcohaber.com olarak bu yazıyı yazdığımız sırada, EOS USD karşısında gün içinde %10’un üzerinde artışla 5.39$ civarında işlem görüyordu.

Van de Poppe, aracı blok zinciri ağı Icon’un, BTC çiftinde (ICX/BTC) bir bozulma veya bir bozulma arasında karar vermenin eşiğinde olduğunu söylüyor.

Analistin grafiği, ICX’in 0,000034’te direnci aşabilirse 0,000045 satoshis için bir koşu yaptığını ve 0,00003’ü tutamazsa varlığın 0,000018’e düştüğünü gösteriyor.

“Icon, iki seviye arasında bir engel görmek istiyormuşuz gibi görünüyor. Yukarı yönlü kırılma 4500 sats’a doğru devam ediyor. Büyük olasılıkla, destek yeniden tutulduğu içindir.”

Van de Poppe: “Bitcoin’in Kritik Seviyesi 35 Bin Dolar”

Van de Poppe, amiral gemisi kripto para biriminin kendisiyle ilgili olarak, BTC’nin de kritik bir karar süresiyle karşı karşıya olduğunu ve 35.000 doların üzerinde sağlam bir şekilde kırılmaya çalıştığını söylüyor.

“Bitcoin tekrar 34.000 dolara saldırdı ve bu nedenle 2. senaryo uygulandı.

Bu sayede (önümüzdeki günlere bağlı olarak) burada bir yükseliş ayrışması geçerli olabilir. Bu, geri dönüş için yakıt üretecektir. Kritik kırıcı seviye; 35 bin dolar.”

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu