Analist’e Göre Bu ‘Süperstar’ Altcoin Yakında Patlama Yapacak

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Kripto para analisti Lark Davis, önümüzdeki haftalarda kripto piyasalarının süper yıldızı olacağına inandığı altcoin’i açıkladı.

Lark Davis, yeni bir videoda 388.000 YouTube abonesine Polkadot (DOT) blok zincirindeki yaklaşan gelişmelerin DOT, sanal alanı Kusama (KSM) ve ekosistemdeki diğer tokenler için büyük bir uyanışla sonuçlanacağını söylüyor.

“Gelecek kripto yazının büyük süperstarı; Polkadot ekosistemi. Sonunda Polkadot ile birlikte parachainlerin fırlatıldığı, çok yakında Kusama’ya geleceği sahneye geldik, yani Polkadot ekosistemi canlanmak üzere.

İlginizi Çekebilir

Polkadot, Kusama ve Polkadot tabanlı tokenlerin büyük bir canlanma yaşamak üzere olduğunu düşünüyorum.”

Kusama (KSM), geliştiricilerin deney yapabileceği genel bir ağdır. Polkadot’ta piyasaya sürülmeden önce yeni blok zincirlerinin test edilmesini ve ince ayarlanmasını sağlar.

Lark Davis, Kusama’nın ilk parachain müzayede yaklaşımlarının lansmanı olarak, merkezi olmayan finans (DeFi) ve takas edilemez tokenler (NFT’ler) gibi kullanım örneklerinin ortaya çıkacağını ve sonunda Polkadot’ta başarılı olacağını vurguluyor.

“Bu, tüm Polkadot ekosistemi için çok önemli bir andır çünkü bu, bir token ekonomisinin sonunda Polkadot’ta hayata geçebileceği anlamına geliyor. Her parachain esasen bir uygulama, hatta Kusama veya Polkadot’un üstünde kendi blok zinciri olduğundan, kendi özelliklerine sahipler ve tüm bu benzersiz yenilikleri getiriyorlar.

Merkezi olmayan finans malzememizi almaya başladığımız yer burasıdır. NFT’lerimizi, oyunumuzu, Polkadot ağı üzerinden gelecek tüm bu diğer uygulamaları almaya başladığımız yer burasıdır. Bu yüzden önce Kusama’ya fırlatılıyorlar, daha sonra parachainler büyük kardeş zincirinde yaşamaya başladığında Polkadot’a geliyorlar, tabii ki Polkadot bu Ralli’nin süper starı olacak.”

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu