Ünlü Analist, Cardano ve Diğer Altcoin’lerin Toparlanma Zamanını Açıkladı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Tutan analizleriyle büyük bir ün kazanan Michaël van de Poppe, Cardano’nun (ADA) ve beş düşük değerli altcoin‘in gelecekteki potansiyel fiyat hareketlerinin değerlerini gözler önüne serdi.

Ünlü analist yeni bir tweet’te Cardano’yu yakından takip ettiğini söyledi. Daha geniş kripto pazarlarındaki zayıflığın ortasında, akıllı sözleşme platformu Bitcoin’e (ADA/BTC) karşı yükseliş sinyalleri vermeye devam ediyor.

“Hala çok güç gösteriyor ve boğa döngüsünde. 6.200 satoshi (0.000062) civarında bir sonraki bölgeye doğru yükselişin devam etmesini bekliyorum. Bu, USD çiftinin daha fazla güçlenmesini de içerecektir.”

İlginizi Çekebilir

Bitcohaber.com olarak bu yazıyı yazdığımız sırada, ADA/BTC işlem çiftinde 0,000046’da işlem görüyor ve parite önümüzdeki ay yatırımcının hedefine ulaşırsa %34’ün üzerinde potansiyel bir kazanç olduğunu gösteriyor.

Merkezi olmayan finans (DeFi) ekosistemi Swipe’ın yerel varlığı olan SXP. Van de Poppe’ye göre, SXP, Haziran ayı geçerli fiyatı olan 1,94$’dan sona ermeden önce %86’lık güçlü bir ralli için hazrılandırğını dile getiriyor.

“Bu da güç kazanıyor (özellikle BTC çifti). Bu BTC çiftinin 100 günlük ve 200 günlük hareketli ortalamaların üzerine çıkması gerekiyor. Bu olursa, burada devamını göreceğiz ve ardından çarpışma öncesi seviyelere geri döneceğiz.”

Kullanıcıların kendi kripto tokenlerini oluşturmasına, başlatmasına ve ticaretine izin veren bir blok zinciri platformu olan Waves, Van de Poppe’ye göre, Bitcoin çiftinde (WAVES/BTC) 0.00042 işlem fiyatından %35’lik bir hareket başlatmaya hazır olduğunu ileri sürüyor.

“Bu, 100 günlük ve 200 günlük hareketli ortalamaları desteklemeye ve üzerinde hareket etmeye devam ediyor. Bu nedenle, 0.00057’lik bir yeniden test göreceğimizi varsayıyorum.”

Van de Poppe’nin radarındaki dördüncü madeni para, akıllı şehirleri güçlendirmeyi amaçlayan dağıtılmış bir defter teknolojisi olan Fantom’dur (FTM). Analist, Temmuz ayına kadar %74’lük bir ralli başlatmadan önce Fantom’un Bitcoin (FTM/BTC) karşısında düşüş yapmasını bekliyor.

“Destek testi, şimdi daha fazla devam etmek için saygısız. 1.000 satoshinin (0.00001) üzerine çıkmak, bir sonraki (0.000013) 1.300 satoshiyi bizlere gösterir.”

Mobil veri alışverişi kripto varlığı Dent de analistin listesinde yer alan bir diğer altcoin oluyor. Kripto paranın, şu anki 0.031 dolar değerinden %287’nin üzerine meteorik olarak yükselmeden önce temel oluşturma aşamasına devam etmesini bekliyor. Van de Poppe, Dent’in hedefine Ağustos ayında ulaşmasını bekliyor.

“Çok uzak çok iyi. Devasa bir dürtü dalgası olduğu için bu muhtemelen bir süre birikecek”

Van de Poppe ayrıca blockchain oyun platformu Enjin Coin’i (ENJ) hakkında da analizlerini ortaya döktü. Trader’a göre ENJ, 1,29 dolar ve 0,67 dolarlık kilit destek alanlarını vurguladığı için yeni bir boğa döngüsü başlatmaya hazır olduğunu söyledi.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu