Fenomen Analist, Bu 4 Popüler Coin İçin Hedeflerini Açıkladı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Twitter’da 100 binden fazla takipçiye hitap eden fenomen analist, 4 popüler coin olan Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT) için dev fiyat hedeflerini açıkladı.

Capo olarak bilinen takma adlı analist, yeni bir tweet’te 129.000 takipçisine ADA için 3,00 ila 4,00 dolar aralığında bir başlangıç ​​fiyat hedefi ve 30,00 dolarlık şaşırtıcı uzun vadeli bir hedef verdi.

“ADA’nın ne kadar iyimser göründüğünü unuttuysanız diye dostça bir hatırlatma.”

İlginizi Çekebilir

Geçen ay başlayan büyük kripto düzeltmesinin ardından son fiyat hareketine dayanarak Capo, Ethereum’da (ETH) bir dip oluşumu görüyor. Analist, 2021’in sona ermesinden önce Ethereum’un hala 10.000 dolara yükselmesini beklediğini söyledi.

Polkadot söz konusu olduğunda, Capo, DOT’un fiyat hareketini Eylül 2011’de sert bir şekilde yükselmeden hemen önceki Nasdaq 100 Endeksi ile karşılaştırıyor. Capo’nun çizelgelerine göre, DOT patlamadan ve uzun vadeli fiyat hedefine ulaşmadan önce konsolidasyona devam edebilir.

“DOT için gelecek hedefim 100 dolar bandında”

Bitcoin’e gelince, Capo önümüzdeki haftalarda parabolik bir ralli tahmin etmek için Elliot Waves kullanıyor. Elliot Wave teorisi, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan kalabalık psikolojisine dayalı gelecekteki fiyat hareketini tahmin ediyor.

Capo, Bitcoin’in şu anda bir boğa piyasasında düzeltme dönemini gösteren dördüncü dalganın ortasında olduğunu söylüyor. Geri çekilmeden sonra tüccar, 2021’in sonundan önce BTC için 230.000 doların biraz altına düşen büyük bir ralli öngörüyor. Hedef, Bitcoin’in şu anki 32.828 dolarlık fiyatından %600’lük bir yukarı potansiyeli temsil ediyor.

“Büyük dalga dört için WXY (kırmızı).”

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu