Analist Brian Jung, En Çok Kazanç Sağlayacak 5 Altcoin Listeledi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Ünlü kripto analisti olan Brian Jung, son YouTube videosunda 2021 yılı için büyük kazanç elde etmek için portföyündeki en iyi 5 kripto para birimini ortaya çıkardı.

Bitcoin (BTC)

Listedeki ilk kripto para birimi, yıl boyunca %850 ralli yaşayan “kripto kralı” Bitcoin (BTC) yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Analist, 1 trilyon doları aşan mevcut piyasa değeri, tüm kripto ağı arasındaki popülaritesi, modern dijital altın özellikleri dahil olmak üzere Bitcoin’i portföyünde tutmanın 3 ana nedenini şu şekilde sıralıyor.

“Bir güç aracıdır ve enflasyona karşı savaşır veya el koyma riski olmadan servetini biriktirir.”

Ethereum (ETH)

Popüler analist Brian Jung, 2021 yılı içinde listesine eklediği ikinci bir altcoin olan ise Ethereum. Ethereum hakkında Jung, şu ifadeleri kullandı:

“Bitcoin alfa ise, Ethereum beta olarak kabul edilir. Bitcoin dijital altın gibidir, Ethereum ise elektriktir”

Jung’a göre, birçok insan aslında Ethereum’un aya gitme olasılığının Bitcoin’in şu anki durumunda olduğundan çok daha yüksek olduğuna inanıyor ve bunun nedeni, Bitcoin’den farklı olarak Ethereum’un aslında çok daha farklı bir geliştirme hedefi ve sonsuz kullanım senaryosu olmasıdır.

Chainlink (LINK)

Jung’un radarının üçüncü sırasında ise Chainlink (LINK) var. Son zamanlarda bir hayli popüler aranmaya ulaşan LINK coin, son bir yılda 1.289% arttış gösterdi.

Temel olarak Chainlink, blockchain teknolojisini mevcut altyapılara bağlayan bir bağlantıdır. Analist Brain Jung, LINK için şunları söyledi:

“Bu kripto para birimi birçok farklı fayda sunuyor, ancak en çok odaklanmanız gereken şey, bu Chainlink’in herhangi bir blok zincirinde karmaşık akıllı sözleşmeler için güvenilir kurcalamaya dayanıklı girdiler ve çıktılar sağlamasıdır.”

Ecomi (OMI)

Brain Jung, 2021 yılı içerisinde en çok kazanç sağlamayı beklediği ve radarına aldığı bir diğer altcoin ise OMI oldu. Analist, OMI hakkında şunları dile getiriyor.

“ECOMI iki farklı unsurdan oluşuyor: eski ECOMI Collect ekosistemi (şimdi VeVe olarak biliniyor) ve ECOMI Güvenli Depolama Cüzdanı. VeVe, VeVe mağazasını, ikinci el pazarını, artırılmış gerçeklik showroomunu ve sosyal beslemeyi içeriyor.”

ECOMI, kullanıcıların hem dijital koleksiyon satın almalarına ve satmalarına hem de VeVe’nin sosyal medya yönü ile ürünlerini sergilemelerine olanak tanır. VeVe ayrıca, Batman ve Wonder Woman gibi birçok DC karakteri de dahil olmak üzere, bahsedildiği gibi geleneksel koleksiyoncular pazarında tanınmış lisansörlerle marka ortaklıklarına sahiptir.

Jung’a göre, bu kripto para birimi deflasyonist bir yapıya sahiptir, yani token arzı, doğal olarak ekonomi yasaları nedeniyle zamanla piyasadan kaldırılır (sınırlı bir arz, daha düşük arz nedeniyle genellikle daha yüksek değer gerektirir).

Harmoney One (ONE)

Listenin son sırasında ise Harmoney One (ONE) olduğu görülmektedir. Altcoin ONE, geçtiğimiz hafta %200 değerinde artış sağladı.

Harmony, merkezi olmayan uygulamaların (DApp’ler) oluşturulmasını ve kullanılmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Ağ, saniyeler içinde blok oluşturmaya izin veren rastgele durum paylaşımına odaklanarak merkezi olmayan uygulamaların çalışma şeklini yenilemeyi amaçlıyor.

ONE için ise fenomen analist şunları dile getiriyor:

“Harmony aslında sıfırdan inşa edildi ve ölçeklenebilirlik, güvenlik, ademi merkeziyetçilik ve tüm bunları optimize etmek için parçalama kullanarak gizlilik konularını ele alıyor.”

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu