Shiba Inu (SHIB) Coin Fiyat Analizi: %30 Artış Bekleniyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Shiba Inu (SHIB) şu anda piyasa değeri olarak kabaca 4,2 milyar dolardan işlem görüyor. Önceki iki ayda, Shiba Inu fiyatı yaklaşık %350 arttı. Bu hafta kripto para birimi, hem DogeCoin’i hem de SafeMoon’u geçerek CoinMarketCap’in en popüler dijital parası oldu.

SHIB’nin fiyatı bir alt dönüş modeli oluşturuyor. 10 Mayıs’tan itibaren SHIB fiyatı, on günden daha kısa bir sürede 0,0000394$’lık zirvesinden yüzde 83 oranında düşüşle 0,00000654$’a düştü. Shiba Inu, düşüşün acı verici olmasına rağmen, en azından söylemek gerekirse, geri dönüş yapma niyetinde olduğunu varsayabiliriz.

SHIB İki Haftada İstikrarlı Seviyede Kaldı

Shiba Inu (SHIB) Coin Fiyat Analizi: %30 Artış Bekleniyor
Shiba Inu (SHIB) Coin Fiyat Analizi: %30 Artış Bekleniyor

Bu muazzam düşüşün ardından, SHIB fiyatı iki haftadan fazla bir süredir istikrar durumunda kaldı.

Bu teknik oluşumu, biri V şeklinde, diğeri yuvarlak tabanlı iki vadi oluşturmaktadır. İlk salıncak düşük Adam olarak bilinir, ikincisi Havva olarak bilinir. İki salınım dibinin zirveleri trend çizgileri ile birleştirildiğinde, yatay bir direnç seviyesi üretilir.

Bu teknik oluşumun hedefini belirlemek için kırılma noktası tepe ve vadi arasındaki mesafe ile çarpılır. Sonuç olarak, 0.0000109$’ın üzerinde kesin bir kapanış, %30’luk bir artışla 0.0000146$’a yükselerek, geri dönüş modelinden bir kopuşu işaret edecektir.

Bununla birlikte, SHIB fiyatı 0.0000109 $ direnç seviyesini geçemezse, alıcı eksikliği anlamına gelecektir. Sonraki düşüş, 31 Mayıs’ın en düşük seviyesi olan 0.00000784’ün altında ikna edici bir kapanışa ulaşırsa, yükseliş tezi geçersiz olacaktır. Bu durumda, Shiba Inu, ikinci vadideki en düşük nokta olan 0.00000731 $’a doğru aşağı yönlü seyrine devam edebilir.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu