Van de Poppe’ye Göre Bu 3 Altcoin Ateşlenmeye Hazır

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Kripto paralarla ilgili yaptığı analizlerle dikkat çeken Michaël van de Poppe, yeni bir alt sezon olasılığını ele alıyor ve yeni çıkışlara hazır görünen üç varlığı ön plana çıkarıyor.

Yeni bir videoda Van de Poppe, 103.000 abonesine, Bitcoin’in 30.000 dolara düştüğünü gören Mayıs ayı sonundaki sert düzeltmeye rağmen, önümüzdeki haftalarda bir alt sezonun olabileceğini söyledi.

İlginizi Çekebilir

Van de Poppe: “Altcoin Boğa Koşusu Daha Bitmedi”

Van de Poppe, genel altcoin piyasa değerinin hala 21 günlük haftalık hareketli ortalamanın (21 WMA) üzerinde olduğunu ve altcoin boğa koşusunun muhtemelen bitmediğini gösteriyor.

“Hala 21 WMA’nın üzerinde hareket ediyoruz, yani yükselişe devam etme şansımız önemli.

Birçok altcoin, USD ve Bitcoin işlem çiftlerinde yeni zirveler yapacak. Altcoin piyasa değerinin şu anda 21 WMA’nın üzerinde tutulması, çok yükseliş tetikleyicisi ve sahip olduğumuz momentumun iyi bir sinyali, bu varsayım sayesinde, ilerlemeye devam edebileceğimiz ve hala çok güçlü bir yaz geleceğimiz var.

Büyük bir altcoin sezonu yaşayacak mıyız? Tez hala duruyor ve hala ivmelerini sürdüreceklerini varsayıyorum. Biriktirmeye başlamanın zamanı geldi.”

Van de Poppe Hangi Altcoinleri Takip Ettiğini Açıkladı

Van de Poppe’un şu anda hangi altcoinleri takip ettiğine gelince, Bitcoin çiftinde 100 günlük ve 200 günlük hareketli ortalamayı yeniden almanın eşiğinde olduğunu söylediği otomatik piyasa yapıcı Curve Finance’ten (CRV) bahsetti. Van de Poppe, (CRV/BTC) işlem çiftinin yükselişine devam ettiğine vurgu yaptı.

“CRV şu anda direnç bölgesinde hareket ediyor, ancak 100 ve 200 günlük hareketli ortalamanın üzerine geri döndüğümüzü ve orada bize destek verdiğimizi varsayabiliriz ve bekleyebiliriz. Ardından, bu birikim aralığından yeni zirvelere doğru kırılmaya başlayabiliriz.”

Ayrıca analist, zincirler arası borç verme platformu KAVA’nın, 100 ve 200 günlük hareketli ortalama göstergelerinin altına düştükten sonra Bitcoin (KAVA/BTC) karşısında yeni yıllık zirveler yapmaya hazır göründüğünü de belirtiyor.

“Daha yüksek tepeler ve daha yüksek alçaklar yaptığımızı ve KAVA için yeni bir döngüye girdiğimiz momentumun değişmeye başladığını görebiliyoruz. Verdiğimiz kayıpları geri alıyoruz.”

KAVA, biz bu yazıyı yazdığımız sırada 4.65 dolardan işlem görüyordu. Mayıs ayı sonlarında 2,50 dolara düştüğü çöküşün ardından oldukça iyi bir şekilde toparlandı.

Van de Poppe’nin “altcoinler için temel momentum göstergesi” olarak adlandırdığı Ethereum, 2.900 dolar civarında direnci kırmaya çalışıyor. Analist, son zamanlarda Ethereum’un 2.600 dolarlık destek bölgesini iyi tuttuğunu, ancak 3.400 dolara tırmanmaya devam etmesi için 2.900 dolar seviyesini aşması gerektiğini belirtiyor.

“2.900 dolardaki direnç ne kadar test edilirse, o kadar zayıflar.”

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu