Elon Musk Rahat Durmuyor: Bitcoin Yorumuna Yanıt Verdi!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Yaptığı manipüle hareketlerle herkesin hedef tahtası haline gelen Elon Musk, Twitter’da bir kullanıcının paylaşımına cevap verdi.

Twitter kullanıcısı CryptoWhale Elon Musk’ın Bitcoin manipüle etmediği hakkında yaptığı görüşüne Musk, cevap verdi. Elon Musk’ın verdiği cevap olumlu gibi duruyor.

Elon Musk’ın Bitcoin Manipülasyonu

Elon Musk, kripto para topluluğu tarafından kendisine karşı yapılan Bitcoin fiyat manipülasyonu suçlamalarıyla ilgili olarak eleştirilere cevap verdi.

Elon Musk, son tweetinde Bitcoin ve kırık kalp paylaşımı sonrasında twitter’daki kripto para topluluğunun saldırılarına uğradı.

Bir Bitcoin balinası olan CryptoWhale isimli Twitter kullanıcısı ise Elon Musk’a sahip çıktığı görüldü. CryptoWhale, bir yandan Bitcoin tutkunlarının BTC fiyatının hiçbir şekilde manipüle edilemeyeceğine yemin ettiğini, diğer yandan ise tweet’leriyle Elon Musk’ı fiyatı yukarı aşağı hareket ettirmekle suçladığını belirtti.

CryptoWhale bu suçlamaları “ikiyüzlülüğün zirvesi” olarak isimlendiriyor. Buna karşılık cevap veren Elon Musk ise duruma katıldığını belirten bir emoji bırakıyor.

CryptoWhale ve Elon Musk’ın Paylaşımı:

Elon Musk Rahat Durmuyor: Bitcoin Yorumuna Yanıt Verdi!
Elon Musk Rahat Durmuyor: Bitcoin Yorumuna Yanıt Verdi!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu