Analist Duyurdu: “Elon Musk, Bu 5 Altcoin’i Uçurabilir”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Kripto paralar hakkında önemli analizlerde bulunan Tyler Swope, Elon Musk hakkında çarpıcı iddialarda bulundu ve 5 altcoin proje paylaşarak dikkati kendisine çekti.

Tyler Swope: “Elon Musk’ın Radarına Takılan Altcoin NFY Finance (NFY) Olabilir”

SpaceX ve Tesla’nın CEO’su olan Elon Musk, kripto paralar ile manipüle etmeyi seven bir isim ve şirketi SpaceX ise bunlardan bir tanesini bu ayın başlarında gerçekleştirdi. Elon Musk, SpaceX’in DOGE tarafından finanse edilen bir görev başlatacağını duyurdu ve Dogecoin‘in “uzaydaki ilk meme” olacağını iddia etti

İlginizi Çekebilir

Ünlü analist Tyler Swope, Elon Musk’ın sadece DOGE’ye değil, farklı altcoinlere de yöneleceğini duyurdu.

Ünlü analist Tyler Swope’un bahsettiği ilk altcoin projesi, non-fungible token (NFT) ve merkezi olmayan finans (DeFI) varlığı NFY Finance (NFY)’dır. Analistin işaret ettiği kripto paranın, ay misyonu üzerinde çalışan bir şirket olan MIMIR Blockchain Solutions ile bağları var. Tyler Swope’a göre NFY Finance, MIMIR’in ekosistem projelerinden biri ve ekip, bazı kapasitelerde DOGE-1 misyonuna katkıda bulunabileceklerini öne sürerek uzayla ilgili bazı tweetler yayınlıyor.

Tyler Swope: “Elon Musk’ın Ay Projesine Bu 4 Altcoin ile Destek Verebilir”

Tyler Swope, MIMIR ve NFTY’deki ana geliştiricilerden birinin, Twitter’da Coyote DOGE veya not_coyotee’nin son zamanlarda NFY hakkında tweet attığını belirtiyor. Ayrıca analist, bu paylaşımı Yunan uzay tokenleri olarak bilinen dört kripto parayı etiketleyen kullanıcı Captain Haddock’un retweet ettiğini belirtiyor.

Bahsedilen dört Yunan uzay tokeni, Tyler Swope’un Elon Musk’un ay görevinde de rol oynayabileceğini tahmin ettiği RHO, BETA, GAMMA ve KAPPA’dır. Tyler Swope konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

“Rho protokolü.io, token hakkında şunu söylüyor, “RHO tokenleri, LED piksellerin Y Ekseni konum değerine karşılık geliyor. DOGE-1 görevinin tam ayı olan Haziran 2022’de LEO’ya yerleştirilecek olan bir uyduda canlı yayında mevcut olacak.” Yunan tokenleri, Elon’un radarından olabilir. Bu altcoin projeleri şunlardır: KAPPA, luminosity (GAMMA), X-Axis (BETA) ve Y-Axis (RHO).”

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu