Scott Melker, 7 Popüler Altcoin Hakkında Analizlerini Paylaştı!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Kripto paralar hakkında önemli analizler yapan Scott Melker, piyasa değerine göre en iyi altcoinlerden oluşan bir grubu izlemek için kilit seviyelerini takipçileri ile paylaştı.

En popüler altcoinler olan Ethereum, Binance Coin, Cardano, Dogecoin, XRP, Polkadot ve Uniswap hakkında önemli analizleri sundu.

İlginizi Çekebilir

Scott Melker: “ADA için Kilit Seviye 1,50 Dolar”

Melker, Cardano’nun mevcut fiyat hareketinin yönlü belirsizlik gösterdiğini, ancak izlenmesi gereken kilit seviyenin 1,50 dolar olduğunu söyledi.

“ADA/USDT gerçekten brüt grafik, bakması gerçekten garip bir altcoin. Büyük hareket yukarı, büyük hareket aşağı olarak kendisini gösteriyor. Her türlü kararsızlık ve ateşlenme gösteriyor. Tablosunu okumak zor olsa da kilit seviyesi 1,50 dolar seviyesi olduğu açık şekilde ortadadır.”

Scott Melker: “Ethereum, Fitili Ateşlemesi için 3000 Doları Aşması Gerekiyor”

Ethereum ile ilgili olarak Melker, piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto varlığının karmaşık bir ters baş ve omuz modeli oluşturduğunu ve yeni bir ralliyi ateşlemek için direnç seviyesini 3.000 doların hemen altında aşması gerektiğini söylüyor.

“Ethereum’da yükseliş hissetmeye başlamak için tam burada bu direncin kırılmasını görmemiz gerekiyor. Bu formasyonun derinliğine dayanarak, buradaki hedefin nihayetinde 4.133$ civarında olacağını görebilirsiniz.”

“Binance Coin için Hedef Şuan 420 Dolar Seviyesi”

Binance Coin (BNB) söz konusu olduğunda Melker, bunun aynı zamanda “karmaşık bir baş ve omuzlar” modeli oluşturduğunu söylüyor. Analist, şu anda 380 dolar civarında işlem gören varlığın 420 doların üzerinde dirençle karşılaşacağını tahmin ediyor.

“BNB/USDT tam olarak daha önce gösterdiğim ETH/USDT grafiğine benziyor. Bir çeşit karmaşık ters baş ve omuzlar. Eğer patlarsa, bize bu bölgelerde bir yerlerde bir hedef verebilir ve 423 doların muhtemelen kilit bir direnç olacağını ve tüm bu alanın 500 dolar civarında, belki 510 dolar, 520 dolar gibi bir şey olduğunu görebilirsiniz.”

Scott Melker Diğer 4 Popüler Altcoin için İse Şunları Dile Getirdi:

Ripple’ın yerel varlığı XRP’ye gelince, analist, 0,79 doların üzerinde işlem görmeye devam ettiği sürece kripto para biriminde yükseliş eğiliminde olduğunu söylüyor.

Dogecoin’e (DOGE) dönersek, Melker meme coin’in Pazartesi günü 0,30 doların biraz altından 0,40 doların üzerine çıkmasının yaklaşmakta olan bir kopuşun göstergesi olduğunu söylüyor.

“Bu bir kopuş ve yeniden test gibi görünüyor. Sorun yine hacim yok. Ancak teknik açıdan bakıldığında, direnç olarak bir, iki, üç, dört dokunuş ve ardından şimdi destek olarak iki dokunuş gerekmektedir. Ancak yine de iş Bitcoin üzerinde bitmektedir.”

YouTuber, bir ralliyi onaylamak için Polkadot’un (DOT) mevcut “temel desteğin” yaklaşık 22 doların üzerine çıkması gerektiğini söylüyor. Öte yandan, Uniswap (UNI), Melker’e göre, yükseliş eğilimi hatası desenleri (SFP’ler) sergiliyor.

“USDT paritesindeki UNI, doğrudan kilit desteğe sıçradı. Söylemesi çok zor ama görünüşe göre bunlar burada çok yükselen SFP’ler. Altına inen üç fitil likidite buldu ve fiyat yükseldi.”

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu