Fidelity Uyardı: Bitcoin Bu Seviyelere Kadar İnebilir!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Amerikan finans şirketi Fidelity’in makro direktörü Jurrien Timmer, Bitcoin’in henüz net bir düzeltme gerçekleştirmediğini dile getirerek, düşeceği yeni seviyelerin sinyallerini verdi.

Fidelity yöneticisi, tekrarlayan dalga modellerini haritalayarak fiyat dalgalanmalarını tahmin eden teknik bir analiz yöntemi olan Elliot Dalga teorisine atıfta bulunarak, Bitcoin’in en kötü senaryoda 23.000 doların altına veya 30.000 doların biraz altına düşebileceğini tahmin ediyor.

Jurrien Timmer, Bitcoin Teorisinde Haksız Çıkabilir Mi?

Fidelity Uyardı: Bitcoin Bu Seviyelere Kadar İnebilir!
Fidelity Uyardı: Bitcoin Bu Seviyelere Kadar İnebilir!

Jurrien Timmer, teorinin fiyatı çürümesi için %10’un üzerinde bir yükseliş yapması ile ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklama sırasında Bitcoin’in (BTC) fiyatı 37.300 dolar seviyesinde görülüyordu. Eğer bugün, Bitcoin 41.300 dolar seviyelerine çıkarsa, Timmer haksız duruma düşebilir.

Timmer 41.300 doların üzerinde bir rallinin başlaması durumunda büyük bir ralli bekleyebileceğimize inanıyor. Aksi taktirde ciddi bir düzeltme kapıda gibi görünüyor.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu