Lark Davis’e Göre Bu 5 Altcoin Haziran’da Çok Kazandıracak!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Kripto para analisti Lark Davis, Haziran ayında yükselme potansiyeline sahip olduğuna inandığı 5 Altcoin projesini açıkladı.

Lark Davis’in açıkladığı listesinin ilk sırasında, diğer coinlere kıyasla en son piyasa düzeltmesinden iyi bir şekilde çıkan ve Ethereum ağında barındırılan Altcoin Polygon (MATIC) yer almaktadır.

İlginizi Çekebilir

Lark Davis, MATIC hakkında şunları söyledi:

“Bana göre Polygon (MATIC) için henüz kazanç treni bitmiş değil. Şu anda MATIC, token başına 10$’a kadar çıkabildiğini görebileceğimiz bir duruma bakıyoruz. MATIC kesinlikle harika bir potansiyel kazanacaktır.”

Davis, Polygon’un günlük işlemler açısından Binance Smart Chain’i yeni çevirdiğini ve birçok büyük merkezi olmayan finans (DeFi) platformunun Polygon’a geçerek zincire önemli değer kattığını belirtiyor.

Lark Davis’in Listesindeki İkinci AltCoin “THETA”

Davis’in listesinde bir sonraki sırada, büyük pazar düşüşünden sonra toparlanan merkezi olmayan video akış platformu Theta Network (THETA) var.

Ünlü analist Lark Davis, Theta Network (THETA) hakkında şu ifadelere yer verdi:

“Haziran ayında Theta Ağı için çok büyük katalizörler geliyor. İlki, Haziran ayında gelen ThetaDrop Marketplace. ThetaDrop pazarı, Theta Network’e gelen ve farklı ürünleriyle entegre olabilecek, değiştirilemez bir token (NFT) pazarıdır.

NFT’ler, dijital mülkiyette büyük bir ilerlemedir, bu nedenle Theta’nın NFT’ler için bir pazar yeri getirmesi büyük bir haber ve potansiyel olarak büyük bir fiyat katalizörü.”

Yeni NFT pazarına ek olarak Theta 3.0, Theta Fuel (TFUEL) stake fırsatlarıyla birlikte ana ağa yaklaşıyor. TFUEL, Theta Network’ün operasyonel belirtecidir ve Davis, yatırımcıların THETA belirtecinin yanı sıra bu belirteç üzerinde de bahis oynayabileceğinin notunu veriyor.

Analistin listesinin üçüncü sırasında, uzun zamandır beklenen akıllı sözleşme işlevselliğini test etmeye başlayan Ethereum rakibi Cardano (ADA) var.

“Akıllı sözleşmeler için yıllardır bekliyoruz. Çılgınca oldu. Geç olması hiç olmamasından iyidir, ancak Cardano’ya akıllı sözleşmelerin eklenmesinin bu blok zinciri için büyük bir katalizör olacağını gerçek tutmalısınız. Bence bu akıllı sözleşmelerin lansmanına kadar, insanlar Cardano’nun tam ekosisteminin nihayet devreye girmesi konusunda giderek daha fazla heyecanlandıkça fiyat yükselmeye devam edecek.”

Son olarak Davis, yakın gelecekte piyasaya sürülecek iki tokenden bahsediyor. Birincisi, türev ticaret protokolü Vega’dır. Davis, merkezi olmayan türev ağının büyük bir pazar olduğunu ve çoğunluğunun blok zincirinde merkezi olmayan bir şekilde var olacağını ekliyor.

Davis’in yaklaşmakta olan diğer lansmanı, zincirler arası bir risk akıllı tarım protokolü olan Formation Fi (FORM). Protokol, kullanıcıların yerel Oluşum para biriminde ödülleri toplamak için para yatırmasına olanak tanır. Formation Fi (FORM), kripto sahiplerine birden fazla blok zincirinde en yüksek getiriyi elde etmek için kişinin sermayesini yaymaktadır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu