Ripple ve SEC Arasındaki Davada Önemli Gelişmeler Yaşandı!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu SEC ve Ripple arasındaki dava süreci ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor.

SEC ve Ripple davasının yargıcı Sarah Netburn, XRP’nin düzenleyici durumu ile ilgili SEC’nin Ripple’ın yasal danışmanlık verilerine ulaşma teklifini reddettiğini açıkladı.

Davada verilen bu karar sonrası, XRP Army’nin bir grup üyesi ABD’de tarafsız yargının işlediğini ve bunun da Ripple için en sonunda doğru kararın verileceğine işaret ettiği paylaşımında bulundular.

Yargıç Sarah Netburn, Ripple ve SEC Davası Hakkında Konuştu

Davanın yargıcı Sarah Netburn, savunmanın anlaşılabilir ve değerli olup olmadığı konusunda bir tavır olmadığını dile getirerek şu ifadeleri kullandı:

“Mahkeme, Ripple’ın savunmasının anlaşılabilir olup olmadığı veya değerli olup olmayacağı konusunda hiçbir pozisyon almıyor. Bu savunmanın Ripple’ın öznel durumunu mu yoksa avukat tavsiyesini mi yansıttığı konusunda sınırlı bir soruya ulaşıyorum.”

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu