Ünlü Analist Yükselen Bu 3 Altcoin’e Dikkat Çekti!

Kripto para trader'ı Michaël Van de Poppe, boğa piyasasına hazırlandıklarında, alım sinyallerinin yanıp söndüğünü söylediği 3 altcoin'in adını verdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Kripto para trader’ı Michaël Van de Poppe, boğa piyasasına hazırlandıklarında, alım sinyallerinin yanıp söndüğünü söylediği 3 altcoin’in adını verdi.

Van de Poppe, SKALE (SKL) için Odak Noktalar Verdi

Analist Van de Poppe, SKALE’nin (SKL) Bitcoin çiftinde (BTC/SKL) ödül oranı için büyük ölçüde olumlu bir risk sunduğunu söylüyor. Analist, 0.0000079 seviyesini BTC/SKL için uzun gitmek için anahtar giriş noktası olarak adlandırıyor.

Van de Poppe, SKALE (SKL) için şunları söyledi:

“FOMO mumlarını satın almadığınız gerçeğinin çok üzerinde büyük bir risk oranına sahip oluyorsunuz. Bu ticaret, yatırım yapmanız için size zaman kazandırıyor.

Çarpışmalarda bile tonlarca para kazanabilirsiniz. Likiditeye sahip olmalısın. Cojones’e sahip olmalısınız ve buna sahipseniz, o zaman büyük miktarda para ticareti ve yatırımı yapabilirsiniz.”

Van de Poppe: “MATIC’de Büyük Hedefler Bekliyorum”

Ünlü analist Van de Poppe, izleme listesine aldığı bir diğer Altcoin ise Ethereum tabanlı ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) oldu. Polygon (MATIC), son beş ayda% 11.200’lük artışla zaten dikkatleri üzerine çekti ve milyarder Mark Cuban’dan yatırımları güvence altına aldı. Van de Poppe’ye göre MATIC/BTC, 0.000045 seviyesinde çok güzel bir giriş noktası sunuyor.

Analist Poppe, MATIC için şu ifadeleri kullandı:

“Hatta MATIC bile bize aynı etkiyi gösteriyor. Tamamen geri geldi ve şimdi bunun bir konsolidasyon olduğunu ve gerçekten herhangi bir yeniden test sağlamadığını görebiliyoruz. Eğer oraya ulaşırsa, muhtemelen buraya gelmeyi önceden beklemeliyiz.”

Analist Poppe: “KAVA’dan Güzel Çıkış Bekleniyor”

Analist Michaël Van de Poppe’ın izlenme listesindeki 3. altcoin ise KAVA oldu. Merkezi olmayan borç verme platformu Kava, KAVA/BTC’deki 0,00008 seviyesini ideal bir giriş noktası olarak adlandırıyor ve 100 ile 200 günlük hareketli ortalamaları desteğe dönüştürmenin yeni zirvelere ulaşmanın harika bir onayı olacağını söylüyor.

“Gelecekte büyük bir çöküş yaşarsanız, onu kullanın ve birçok altcoinin de buna uyacağını varsayıyorum. Bu örneklerden biri olan KAVA, bu dönemdeki 100 günlük ve 200 günlük hareketli ortalamaların altındadır. DIA ve SWIPE ile aynı, ancak burada olduğu gibi tekrar kırıldığında ve tekrar ters döndüğünde, büyük olasılıkla 0.00011 BTC direncini dördüncü kez test edeceğiz ve bu direnci dördüncü kez test ediyoruz, sanırım direniş bölgesine 0.00018 BTC doğru bir çıkış yapacağız.”

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu