Binance Livepeer’ı Listeliyor! LPT Coin Nedir?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Kripto para borsası Binance, borsa platformunda Livepeer (LPT) Coin ile yatırımcılar işlem yapabileceklerini duyurdu.

Binance borsasının yatırımcıları, bugün (28.05.2021) saat 08:00 itibarıyla LPT/BTC, LPT/USDT, LPT/BNB ve LPT/BUSD işlem çiftleri ile işlem yapabilecekler. Para çekme işlemlerini başlatmayan Binance, yaptığı duyurusunda borsa kullanıcılarının saat 17:00’den itibaren LPT’lerini çekmeye başlayabileceklerini belirtti.

Livepeer (LPT) Coin Nedir

2017’de piyasaya sürülen Livepeer, tamamen merkezi olmayan ilk canlı video akış ağı protokolüdür. Platform, tüm yeni ve mevcut yayıncı şirketler için merkezi yayın çözümlerine karşı uygulanabilir bir blok zinciri tabanlı, ekonomik açıdan verimli bir alternatif olmayı hedefliyor.

Resmi Livepeer teknik incelemesinde belirtildiği gibi, canlı video akışı ve yayıncılık endüstrisi hızlı bir şekilde büyüyor ve şirket bu dalgayı aşmak ve çevreye ademi merkeziyetçilik getirmek istiyor. Livepeer, yapımcıların çalışmalarını platforma göndermelerine izin vererek, içeriği yeniden biçimlendirip kullanıcılara ve akış platformlarına dağıtmaya özen göstererek yayın sürecini kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.

Ayrıca Livepeer, Ethereum blockchain altyapısını kullanmaktadır.

Livepeer Fiyat Analizi

Bitcohaber.com tarafından bu yazı kaleme alındığı sırada Livepeer (LPT), 28.12$’dan işlen görüyordu. Piyasa değeri 595,153,149 dolar olan LPT Coin’in dolaşımdaki arz miktarı ise 21.164.655,33 adettir.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu