Revu Coin Nedir? Revuto Token Nasıl Alınır?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Cardano’nun desteklediği ve Blockchain teknolojisi ile çalışan Revu Coin nedir? ve Revuto token nasıl alınır? soruların cevaplarını bu yazımızda verdik.

Revu Coin Nedir

Revuto, Cardano’nun altyapısında geliştirilen ve Blockchain teknoloji ağına bağlı bir sistemdir. Revuto, Cardano’nun blockchain teknolojisinin sunduğu avantajlardan yararlanarak kullanıcılarına çevrimiçi abonelikler üzerinde kontrol ve kripto para birimi ile ödeme yapma seçeneği sunuyor.

Revuto’nun bu hizmeti kripto paralar ile ödeme yöntemini hiç olmadığı kadar kolay hale getirmesi planlanıyor.

Revu Coin Nedir? Revuto Token Nasıl Alınır?
Revu Coin Nedir? Revuto Token Nasıl Alınır?

Kullanıcılar, Netflix ve Disney + gibi abonelikleri yönetmek ve bunlara ödeme yapmak için Revuto’yu kullanabilecekler ve Revuto kullanmak , kullanıcıların bir daha istemedikleri hizmetlerde aşırı ücret alma veya takılıp kalma konusunda endişelenmek zorunda kalmayacakları anlamına geliyor.

Kullanıcılara hangi abonelikler için ödeme yapacaklarını seçme özgürlüğü vermek, abonelik hizmetleri pazarında henüz görülmemiş bir esneklik sağlayacak ve kullanıcıların paraları üzerinde daha fazla kontrole sahip olmalarını daha da güçlendirmesi hedeflenmektedir.

Revuto Y ve Z Kuşağını Destekliyor

Aylık Netflix aboneliğiniz için ödeme yapmak istediğinizi hayal edin, ancak sahip olduğunuz tek şey nakit ve yatırım yaptığınız birkaç kripto para. Son yıllarda bankasız kalan birçok insanın karşılaştığı durum budur.

Bu durumdaki Y kuşağı ve Z kuşağı yeni dijital ekonomide başarılı bir şekilde istihdam edilmektedir, ancak yaşadıkları dünya henüz finansal ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ilerlememiştir.

Revuto, dijital çağın geleneksel finans tarafından yürütülen hizmetlerle bir araya getirilmesine yardımcı oluyor.

Cardano’nun blockchain teknolojisi üzerinde çalışan Revuto, kullanıcıların hesaplara kaydolurken veya iptal ederken karşılaştıkları sorunları ortadan kaldırırken, ödeme seçeneklerini daha da artırarak kullanıcıları ve şirketleri bir sonraki seviyeye taşımayı hedefliyor.

Revuto ayrıca, kullanıcılarının paralarının nasıl harcanacağı üzerinde tam kontrole sahip olmalarını sağlayarak, tekrarlayan ödemelere dönüşen ücretsiz deneme tuzağına düşmelerini de önlemektedir.

Revuto Token Nasıl Kazanılır

  1. Revuto airdrop sayfasını ziyaret edin.
  2. Bilgilerinizi gönderin ve kaydolun.
  3. Mail adresinizi doğrulayın ve giriş yapın.
  4. Sistem otomatik olarak size 10 REVU jetonu hediye edecektir.
  5. Referans yolu ile 60’a kadar arkadaş davet ederseniz, 600 REVU ve PRO avantajlarından yararlanabileceksiniz.
  6. Ayrıca bu sınırı geçtikten sonra her davet ettiğiniz kişi için de %20 REVU token elde edebilirsiniz.

** Buraya tıklayarak verdiğimiz referans ile üye olabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu