Milyarder Mike Novogratz: “Bu Altcoin İnanılmaz Yükselecek”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Kripto para varlık yönetim şirketi Galaxy Digital’in CEO’su Mike Novogratz, lider altcoin Ethereum’un inanılmaz seviyelere geleceğini düşünüyor.

New York Magazine, ünlü milyarder Mike Novogratz ile gerçekleştirdiği bir röportajda Novogratz, ikinci en büyük kripto parada yükselişini sürdürmesini sağlayan faktörleri açıkladı.

İlginizi Çekebilir

“Aynı anda üç tür arka rüzgarın birleşimiydi. Geçen yıl Ether’e gerçekten etki eden ödemelerimiz ve sabit coin’lerimiz vardı. Ancak birdenbire, her ikisine de Ethereum‘da merkezi olmayan finans (DeFi) ve NFT’lerle (fungible tokenler) sahip olursunuz. Kabaca aynı anda, vahşi hızlanan büyüme ile. Ve inanmaya başlıyorsun, hey, olan tüm bu olayları doğrulayan süper bilgisayar bu olacak.”

Mike Novogratz: “ETH 5.000 Dolar’a Ulaşır”

Milyarder Mike Novogratz, akıllı sözleşme platformu Ethereum’un şu anki 3.300 dolarlık değerinden %30’un üzerinde bir yükseliş kaydedeceğine inanıyor.

“Dinleyin, tüm pazarlar doğru; bunun gerçekleşeceği neredeyse yüzde 100 kesin. Bu sadece matematik. Ama oldukça şaşırtıcı. Ve dinleyin, Ether artık çok daha yükseğe çıkacak gibi görünüyor. Biliyorsunuz, yüksekler hakkında tahminlerde bulunmak tehlikelidir. Ama 5.000 dolara ulaşabilir mi? Elbette olabilir.”

Mike Novogratz: “Yatırımlarımı İki Kat Arttırdım”

Mike Novogratz, yaptığı röportajda gelişmekte olan alandaki yatırımlarını kriptolar üzerinde iki katından fazla artırdığını söyledi.

“Kriptodaki herkes gibi, son beş ay, net değerimizin yüzde kaçının kriptoda olduğu konusunda dünyamızı sarstı. Ve sanırım kriptoda %85’e varıyorum. İnsanlar bunun tekrar tekrar olmayacağını anlamalı. Varlık sınıfı olmayan bir varlık sınıfından bir varlık sınıfına geçtiğimiz fikri ancak bir kez gerçekleşebilir. Ama gördüğümüz bu vahşi hızlanma, işlerin 30 kat, 40 kat, 100 kat arttığı yerde, bu normal değil. Çok sık olmaz. Tedbirli olun, biraz fiş alın ve gücünüz yetiyorsa kendinize bir ev, bir araba veya en azından güzel bir ceket satın alın.”

Bitcohaber.com olarak bu yazıyı yazdığımız sırada Ethereum’un fiyatı 3,436 dolar bandında işlem görüyordu.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu