Analist Smart Contracter: Bu 3 Altcoin Bu Seviyelere Çıkacak

Yaptığı analizleri ile başarılı usta trader Smart Contracter, Bitcoin fiyat tahminini ve üç altcoin projesi hakkında fikirlerini paylaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Yaptığı analizleri ile başarılı usta trader Smart Contracter, Bitcoin fiyat tahminini ve üç altcoin projesi hakkında fikirlerini paylaştı.

Analist Smart Contracter: “Bitcoin, Mayıs Sonuna Doğru 75.000 Dolara ulaşır”

Yaptığı bütün analizler neredeyse tümü tutan usta analist Smart Contracter, Bitcoin (BTC), Solana (SOL) ve merkezi olmayan borsa SushiSwap (SUSHI) hakkındaki tahminleri paylaştı.

Usta analist Smart Contracter, Bitcoin’in yeni ATH’leri (tüm zamanların en yüksek seviyesi) görebileceğine inanıyor. Smart Contracter, Bitcoin’in Mayıs bitmeden önce 75.000 dolar seviyelerine ulaşmasını beklediğini de dile getirdi. Analist Smart Contracter, şu ifadeleri kullandı:

“BTC için gerçekten pek bir şey değişmedi, daha büyük bir apartman dairesinde daha küçük bir daire gibi görünüyor, tüm zamanların en yüksek seviyesi yolda. 40.000 doları arayanlar bu aşamada doğrudan haksız çıkıyor.”

Smart Contracter’ın Solana ve SushiSwap Fiyat Yorumu

Analist Smart Contracter’ın dikkate aldığı bir altcoin projesinin Bitcoin (SOL/BTC) ve USD çiftlerinde iyi göründüğünü belirtti ve Solana’dan uzun bir süredir boğa olduğunu ifadelerine ekledi.

“Hem SOL/USD hem de SOL/BTC çiftlerinde Sağlam Günlük Salınım Başarısızlık Modelleri. SOL buradan yeni bir tüm zamanların zirvesini oluşturacak. Ben long’um”

Analiste göre Uniswap’ın rakibi olan SushiSwap için de altcoin’in USD çiftini yeni bir zirve için tersine çevrileceğine inandığını söylüyor.

“SUSHI makro düşüş trendi kırılıyor, bence buradan tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkacağız.”

Analist Smart Contracter: “SUSHI Önümüzdeki Aylarda %200 Artabilir”

Smart Contracter, merkezi olmayan borsa SushiSwap (SUSHI) için önümüzdeki iki ay içerisinde %200 artış sağlayacağını ön görüyor.

“Ona ne kadar çok bakarsam, bu tabloya baktığımda 50 dolarlık SUSHI’nin söz konusu olmadığını düşünüyorum. Piyasadaki en güçlü DeFi’lerden biri.”

Bitcohaber.com olarak bu yazıyı yazdığımız sırada BTC 50.328 dolardan, SUSHI 15,93 dolardan ve SOL 41,86 dolardan işlem görüyordu.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu