Ünlü Analist Kaleo: “Bu Üç Altcoin’e Dikkat”

Fenomen analist Kaleo, Binance Coin (BNB), Litecoin (LTC) ve EOS hakkında olumlu düşünceler paylaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Fenomen analist Kaleo, Binance Coin (BNB), Litecoin (LTC) ve EOS hakkında olumlu düşünceler paylaştı.

Analist Kaleo: “BNB için Hedef 1.000 Dolar”

Analist Kaleo, sıraladığı üç altcoin için inanılmaz beklentileri olduğunu vurguladı. Analist Kaleo’nun sıraladığı listenin ilk sırasında Binance Coin (BNB) bulunuyor. Kaleo’nun BNB’den beklediği hedef 1.000 dolar seviyesidir. Kaleo, Binance Coin (BNB) fiyatının 680 dolar direncini kırmasından sonra direkt olarak 1.000 dolara kadar çıkabileceğini düşündüğünü belirtti.

Ünlü Analist Kaleo: "Bu Üç Altcoin'e Dikkat"
Ünlü Analist Kaleo: “Bu Üç Altcoin’e Dikkat”

Kaleo: “LTC için Hedef 2.000 Dolar”

Fenomen analist Kaleo, dikkatleri üzerine çektiği bir diğer altcoin ise Litecoin (LTC) oldu. Analiste göre LTC2nin LTC’nin direkt olarak BTC’nin yükselişini takip ettiğini düşünen Kaleo, LTC için her gün 500 dolar altında olduğunda spot alım yaptığını dile getirerek, hedefinin 2.000 dolar olduğunu söyledi.

Ünlü Analist Kaleo: "Bu Üç Altcoin'e Dikkat"
Ünlü Analist Kaleo: “Bu Üç Altcoin’e Dikkat”

Analist Kaleo, EOS’tan Beklentisi Büyük

Popüler analist Kaleo, BNB ve LTC’nin yanı sıra EOS hakkında da konuştu. Kaleo’nun ifadelerine göre, EOS için yükseliş vaktinin gelmiş olduğunu dile getirdi. Analistin EOS için hedefinin 23 dolar seviyelerinde olduğu görülmektedir.

EOS, biz bu yazıyı yazdığımız sırada 13.16 dolardan işlem görüyordu.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu