Ünlü Analist Açıkladı: “Bu Altcoin Patlama Yaşayacak”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

YouTube’da 320 binden fazla abonesi bulunan fenomen analist Elliot Wainman, popüler altcoin Cardano (ADA) hakkında olumlu analizler paylaştı.

Fenomen analist Elliot Wainman, Cardano’ya (ADA) yatırım yapanların çok güzel kârlar elde edebileceğine inandığını söyledi. Elliot Wainman, şu sözleri kullandı:

“Burada ufukta bir önemli bir değişiklik varmış gibi hissediliyor ve Cardano sadece nakliyeye başlayacak değil, aynı zamanda orada inşa edilecek projeler ve ekosistemlerin Solana benzeri, Polkadot benzeri olacak şekilde ayarlandığını gösteriyor. BSC benzeri (Binance Smart Chain) kazançlar ve bu, doğru projelere erken yatırım yapanların büyük olasılıkla bazı ciddi parabolik kazanımlar elde edeceği anlamına geliyor.”

Elliot Wainman: “Cardano, Parabolik Olma Eğiliminde”

Fenomen analist Elliot Wainman, Cardano’nun kurucusu olan Charles Hoskinson’ın “insanları nasıl toplayacağını” ve toplulukları nasıl harekete geçireceğine dair bilgileri bildiğini söyleyerek şu ifadelere yer verdi:

“Artık insanlar bundan nefret etmeyi seviyor, ancak kripto para için en güçlü değerleme araçlarından birinin Metcalfe yasası olduğuna inanıyorum. Bu yüzden Bitcoin, ne kadar çok insan dahil olursa parabolik olma eğilimindedir. Esasen Metcalfe yasası, bir ağın gerçek değerini nasıl hesaplayabileceğinize dair bir kavramdır. Ve Blockchain işte budur. Bilgisayarların, geliştiricilerin ve kullanıcıların ağlarıdır.

Metcalfe yasası, bir telekomünikasyon ağının değerinin, sistemin bağlı kullanıcı sayısının karesiyle orantılı olduğunu belirtir (n2). Yani esasen, daha fazla kullanıcı, daha fazla insan, daha fazla değer. Cardano, diğer Blockchain’lerin kesinlikle yapmaya çalışacağı şekilde kullanıcıları ve insanları ağına ekleme konusunda bir hünere sahip ve bence oldukça benzersiz bir şekilde yapabileceklerini düşünüyorum. Sanırım konu Charles Hoskinson ve onun eşsiz karizmasına bağlı.”

Popüler Analist Elliot Wainman: “Önce ERC-20 Sonrada Cardano’ya Geçecekler”

Ünlü analist yaptığı açıklamasıyla mevcut kullanıcı ağı ve sunduğu bağış toplama fırsatları nedeniyle projelerin ilk etapta lider altcoin Ethereum’da başlayacağına inandığını dile getirdi.

“İnsanlar ERC-20’lerle başlayacak, bir miktar para toplayacak ve ardından Cardano’ya geçecek. Ve Cardano’da bazı etkileyici kullanıcı ölçümlerini erkenden yakalayabilen projelerin PancakeSwap etkisine sahip olacağına inanıyorum. Diğer projelerin bu yeni Blockchain’lere sert ve erken adım attığında sahip olduğu etkilere sahip olacaklar.”

Cardano (ADA) Fiyatı

Bitcohaber.com olarak bu yazıyı yazdığımız sırada popüler altcoin Cardano (ADA), son 24 saatte %7’nin üstünde bir yükseliş göstererek 1.78 dolardan işlem görüyordu.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu