Bitci Teknoloji, İspanya Milli Futbol Takımı ile Anlaştı

Yerli kripto para borsası Bitci, İspanya Milli Futbol Takımı ile anlaşma sağladı. Bu anlaşma kripto para sektöründe bir ilk oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Yerli kripto para borsası Bitci, İspanya Milli Futbol Takımı ile anlaşma sağladı. Bu anlaşma kripto para sektöründe bir ilk oldu.

Yerli kripto para borsası Bitci Teknoloji, İspanya Futbol Federasyonu ve İspanya Milli Futbol Takımı ile anlaşma yaparak, bir taraftar token geliştirecektir. Bitci Teknoloji’nin kendi Blockchain platformu olan Bitcichain üzerinde İspanya Milli Futbol Takımı’nın token’ı geliştirilecek. Bitcichain üzerinde çalışacak projede, tüm teknik altyapı Bitci Teknoloji tarafından sağlanacak.

Tarihi Anlaşma: Bitci Teknoloji Dünya Futbolunda Bir İlke İmza Attı

Son zamanlarda artan taraftar tokenleri arasına ilk defa bir milli takım taraftar tokeni çıkacak. İspanya Futbol Federasyonu ve dünyanın önde gelen Blockchain şirketlerinden Bitci Teknoloji, İspanya Milli Futbol Takımı için bir taraftar token geliştirilmesi konusunda iş birliği anlaşması yaptı. Uluslararası organizasyonlarda gösterdiği performansla, dünyanın en başarılı milli takımlarından birisi olan İspanya Milli Futbol Takımı ile yapılan anlaşma kapsamında futbol dünyasında taraftar token projesine sahip ilk milli takım olarak tarihe geçti.

Bitci ile İspanya Milli Takımı Arasında 3 Yıllık Anlaşma

Bitci Teknoloji, İspanya Milli Futbol Takımı ile Anlaştı
Bitci Teknoloji, İspanya Milli Futbol Takımı ile Anlaştı

Yerli kripto para borsası Bitci Teknoloji ile İspanya Milli Futbol Takımı arasında yapılan anlaşma sadece token geliştirmek üzerine değil. Sağlanan anlaşmaya göre, 3+2 yıllık anlaşma kapsamında Bitci.com logosu, İspanya Milli Takımı’nın antrenman formalarında da yer alacak.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu