Cardano Kurucusu: “Mayıs Ayı ‘ADA’ için Önemli Bir Ay”

IOHK CEO'su Charles Hoskinson, yatırımcıların yüzünü güldürecek Cardano (ADA) hakkında çok önemli açıklamalarda bulundu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

IOHK CEO’su Charles Hoskinson, yatırımcıların yüzünü güldürecek Cardano (ADA) hakkında çok önemli açıklamalarda bulundu.

Cardano (ADA), son birkaç aydır güncellemeler, yükseltmeler, etkinleştirmeler ve uygulamalar üzerinde sürekli çalışıyordu. Cardano’nun bu çalışmaları ona olumlu sonuçlar getirebilir. IOHK CEO’su Charles Hoskinson, podcast yayınında Cardano’nun önümüzdeki günler içerisinde yapması planlanan şeylere açıklık getirdi.

Charles Hoskinson: “ADA İçin Mayıs Ayı Çok Büyük Bir Ay”

IOHK CEO’su Charles Hoskinson, “Mayıs bizim için büyük bir ay. Çok sayıda dahili testten geçtik.” ifadelerine yer verirken, şu an için 1.500’den fazla Plutus’un eğitmenleri tarafından test ağında kod dağıtımı için eğitim aldıklarını da belirtti. Hoskinson, “Plutus’un entegrasyonu node’ler çok iyi gidiyor. Ekipler iyi çalışıyor. Olmamız gereken yerdeyiz.” ifadelerini kullandı.

Cardano için Yüksek Öncelikli Protokol: “Mithril”

Mayıs ayı sonunda proje kapsamında Mithril ve yeni hydra prototipi hakkında bir sunum yapılması beklenmektedir. Charles Hoskinson, Mithril için “yüksek öncelikli” olduğunu söyledi. Mithril, Cardano‘nun hafif istemci protokolüdür. Charles Hoskinson, podcast yayınında şu ifadelere yer verdi:

“Eyalet havuzu operatörlerinden birleşik bir veri beslemesine sahip olabilirsiniz veya merkezi bir sunucunuz olabilir veya kriptoyu biraz geliştirebilir ve çok daha karmaşık şifreleme ilkelleri kullanabilirsiniz.”

Ayrıca Charles Hoskinson, Omega ekibinin prototiplerini büyütmek adına 1,5 milyon dolarlık bir bütçe artışına da dikkat çekti. Ağ üzerinde ölçeklenebilir bir ekosistem oluşturacak ve onu yüzde 51 saldırılardan koruyacağı dile getiriliyor. Charles Hoskinson, şu ifadelere yer verdi:

“Şu anda PoS dünyasında lideriz. Bence tüm PoS protokolleri içinde en gelişmiş olan biziz.”

Charles Hoskinson, Cardano’nun araştırma vaatlerini artıracaklarını açıkladı. Buna göre Cardano için özel laboratuvarlar oluşturmak için yaklaşık 9 milyon dolar yatırım yapılacak.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu