Thodex, Borsa İşlemleri Hakkında Açıklama Yaptı!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Yerli kripto para borsası Thodex, son günlerde sosyal medya da hakkında çıkan paylaşımların ardından açıklama yaptı.

Yerli kripto para borsası Thodex, 19 Nisan tarihinde “yatırım güvenliği, kaliteli hizmet ve üstün kullanıcı deneyimi” ilkelerine atıfta bulunarak, Dogecoin (DOGE) işlemlerinin askıya alınacağını söyledi.

Ayrıca Thodex, “20 Nisan saat 20:00 itibarıyla bakım çalışması yapılacağını” ve bu çalışmasının “6 saat süreceğini” de açıklamıştı.

Thodex yönetimi konuyla ile ilgili şu açıklamada bulundu:

“Son 2 yıllık süreçte kripto varlıklara duyulan ilginin artması ve büyük aktörlerin sektöre dahil olması ile birlikte, borsaların büyümesi ve yeni adımlar atması da kaçınılmaz hale gelmiştir.

İsmini anlaşma süreci tamamlandığında duyuracağımız dünya çapında bilinirliği olan banka ve fon şirketleri, uzun süredir şirketimize yatırım yapmak istemekte ve ortaklık teklifinde bulunmaktadır.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına gelen ortaklık teklifini olumlu değerlendirme kararı alınmıştır. Bu sürecin tamamlanabilmesi için işlemlerin durdurulup devir sürecinin tamamlanması gerekmektedir. Süreç ise yaklaşık 4-5 iş günü sürecektir. Bu süre zarfında kullanıcılarımıza düzenli olarak bilgilendirme sağlanacaktır.”

Webtekno‘nun Salı günü yaptığı haberine göre bazı Thodex kullanıcıları, platformda işlem yapamadıklarını aktararak, Thodex’in “batmış olabileceği” ifadesine yer verilmişti. Bu habere karşılık açıklamada bulunan Thodex borsası, “İnternette yer alan olumsuz haberlerin gerçeğin yansıtmadığı, şirketimizin faaliyetlerine daha güçlü olarak devam ettiği, konuyla ilgili olarak kullanıcılarımızın varlıkları konusunda endişeye kapılacak herhangi bir durum olmadığını bilgilerinize sunarız.” ifadelerine yer verdi.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu