Haftanın En Çok Kazanan 5 Yatırımcısı (11-17 Nisan 2021)

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Bir haftanın daha sonuna geldik. Bitcoin, Ethereum, Ripple ve diğer coinler de muhteşem yükselmeler meydana geldi. Bu yükseliş gösteren coinler ile birlikte yatırımcılar ne kazandı? Detaylar yazımızda.

[quads id=1]

Bitcoin hafta içinde 64.863 dolar seviyesine ulaşarak tüm zamanların rekorunu kırdı. Bitcoin’in bu hafta piyasa değeri 1.1 trilyon dolara ulaşarak, saatlik ticaret hacmi ise 73 milyar seviyesine dayandı. Bir yatırımcı, 11 milyon dolar kazandı.

İlginizi Çekebilir
Haftanın En Çok Kazanan 5 Yatırımcısı (11-17 Nisan 2021)
Haftanın En Çok Kazanan 5 Yatırımcısı (11-17 Nisan 2021)

Haftanın Oran Bazında (ROI) En Çok Kazanan Yatırımcıları

MileSocksDance: Yüzde 15.135 ROI oranıyla haftanın listenin birincisi olan yatırımcı, bu hafta 410 dolar kaybetti.

CousinCutBelt: Yüzde 15.103 ROI oranıyla ikinci olan trader, haftalık bazda 28.986 dolar kazandı.

GrowTodayAngry: Listenin üçüncü sırasında bulunan yatırımcı, bu hafta yüzde 9.968 ROI oranı elde etti. Yatırımcı, hafta içerisinde 18.996 dolar kazandı.

[quads id=1]

ComfortableMaskTwentieth: Yüzde 8.739 ROI oranıyla dördüncü olan trader, bu hafta 11.298 dolar kazandı.

TelephoneWifeSugar: Listenin beşincisi olan yatırımcı, bu hafta yüzde 8.566 ROI oranı elde etti. Traderın haftalık bazda kazancı 17.661 dolar oldu.

Haftanın Miktar Bazında (PnL) En Çok Kazanan Yatırımcıları

BorrowBusinessmanMath: 11 milyon dolar elde ederek listenin birinci sırasına yerleşen yatırımcı, günlük bazda 1.8 milyon dolar elde etti.

UsefulCoatMake: Listenin ikincisi olan trader, bu hafta 6.3 milyon dolar kazandı. Yatırımcı, günlük bazda 456.113 dolar kaybetti.

[quads id=1]

HangTwiceTerrible: 6.1 milyon dolar kazanarak üçüncü olan trader, gün içinde 1.6 milyon dolar elde etti.

UnhappyBuyWin: Listenin dördüncüsü olan yatırımcı, bu hafta 5.8 milyon dolar kazandı. Trader, gün içinde 1.8 milyon dolar kaybetti.

CloseSuccessfulCheat: 4.6 milyon dolar kazanarak listenin beşincisi olan yatırımcı, günlük bazda 988.865 dolar kaybetti.

** Veriler CoinGecko üzerinden alınmış olup, yatırım niteliğinde olmadığını belirtmek isteriz.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu