Ünlü Milyarder Ray Dalio, Yatırımcılara Tavsiyelerde Bulundu!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Bridgewater Associates’in kurucusu Ray Dalio, Texas A&M’nin Bitcoin Konferansında Bitcoin için önemli açıklamalara değindi.

Bridgewater Associates’in kurucusu olan Ray Dalio, “Bitcoin, kendisini emsal değeri olan bir para birimi olarak ispatladı.” sözünü kullandı.

[quads id=1]

Ray Dalio, konferansta yaptığı açıklamalarında en büyük kripto para birimi olan Bitcoin’in hiçbir zaman hack saldırısına uğramadığını ve daha da yükselişinin devam edeceğini belirtti. Ayrıca Ray Dalio, kripto para yatırımcılarının tek bir birime odaklanmalarının yanlış bir karar olduğunu iddia ederek, “Yatırımcılar tek bir varlığa odaklanmamalı. Portföyünüz üzerinde çeşitlendirici bir etkisi olacak varlıklara yönelebilirsiniz.” ifadelerine yer verdi.

[quads id=1]

Dailo açıklamalarında devlet tahvilleri ve nakit ile ilgili eleştirilerini arttırarak, yatırımcılara bu varlıkları ellerinde tutmamalarını tavsiye etti.

Dalio’nun yanı sıra, yüksek profilli Bitcoin konferansında risk kapitalisti Tim Draper, MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, Dallas Federal Rezerv Bankası’ndan Rob Kaplan ve hedge fon yöneticisi Bill Miller gibi bir dizi yüksek profilli konuşmacı yer aldı.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu