Bitcoin ve Ethereum ATH Yaptı! XRP’nin Fiyatı Sert Yükseldi!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Kripto paraların en büyükleri olan Bitcoin (BTC) ile Ethereum (ETH) zirvelerinin en yeni rekorlarını kırarken, yatırımcılarının yıllardır beklediği Ripple (XRP) ise çok önemli artışlar gösterdi.

İlginizi Çekebilir

Bitcoin’nin (BTC) Yeni Rekoru: 63.000 Dolar

Bitcoin ve Ethereum ATH Yaptı! XRP'nin Fiyatı Sert Yükseldi!
Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi

Kripto paraların en başında gelen Bitcoin, uzun zaman sonra yeniden hareketlendi ve 63.000 dolar seviyesini gördü. 63.000 dolar seviyesini kıran Bitcoin (BTC), 63.769 dolara kadar yükseliş gösterdi.

[quads id=1]

Bitcoin’in gün içerisinde gösterdiği artışları ile yatırımcısını sevindirdi. Bitcoin’in bu gösterdiği ivmeler sonucunda da diğer kripto para birimleri de kendini gösterdi ve bunlardan birisi de piyasanın ikinci büyük kripto birimi olan Ethereum oldu.

Ethereum (ETH) 2.300 Doları Kırdı

Bitcoin ve Ethereum ATH Yaptı! XRP'nin Fiyatı Sert Yükseldi!
Ethereum (ETH) Fiyat Analizi
[quads id=1]

Bitcoin gibi Ethereum’da (ETH) yeni bir rekor kırarak 2.300 dolar seviyesinin üstünü gördü. Ethereum’un fiyatı gün içinde kırdığı rekor ile 2.317 dolar seviyesine geldi ve yeni bir ATH’ye imzasını bıraktı.

Ethereum’un fiyat artışı, Berlin Hard Fork’undan önce meydana geldi.

Ripple (XRP) Durmak Bilmiyor!

Bitcoin ve Ethereum ATH Yaptı! XRP'nin Fiyatı Sert Yükseldi!
Ripple (XRP) Fiyat Analizi

Uzun süredir yatırımcıları sevindiremeyen Ripple (XRP), SEC davasından sonra yatırımcılarının yüzünü güldürmeye başladı. Yatırımcısını uzun süredir bekleten Ripple, geçtiğimiz günlerdeki yükselişini devam ettiriyor. Bu yazının kaleme alındığı zaman itibarıyla Ripple (XRP) 1.80 dolar üstünde işlem görüyordu.

[quads id=1]

Ripple (XRP) bugün yaptığı yükselişler ile %30 seviyelerin üstünü gördü.

** Veriler CoinGecko üzerinden alınmış olup, yatırım tavsiyesi niteliğinde olmadığını belirtmek isteriz.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu