Ünlü Analist Açıkladı: 6 Altcoin Süper Ralliye Hazır!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Kripto para analisti Nicholas Merten, 6 altcoin‘in yükselişe geçmeye hazırlandığını söyledi.

YouTube’da 400 binden fazla abonesi bulunan Nicholas Merten, abonelerine çok yakında bir DeFi “süper rallisine” tanık olabileceğimizi söyledi. Fenomen analist, piyasada bulunan birçok DeFi projesinden, özellikle ilki türev projesi olan dHedge DAO (DHT) olmak üzere, 6 altcoin projesini sıkı takipte olduğunu belirtti. Nicholas Merten, DHT/BTC işlem çiftinin oldukça yükselişte göründüğünü söyledi.

Nicholas Merten, konu ile alakalı açıklamasında şunları söyledi:

“Türevler, farklı varlıklardan oluşan geniş bir sepettir. Bunlar opsiyon sözleşmeleri, vadeli işlem sözleşmeleri, türevler veya sentetik varlıklar yoluyla belirli varlık sınıflarına veya endekslere maruz kalabileceğiniz her türlü farklı yöntemdir. Ve dhedge gerçekten harika bir şey yapıyor… synthetix (snx) protokolünün üzerine inşa edilmişlerdir ve size tek cümlelik bir adım vermek için, herkesin bir hedge fonu olmasına izin verir ve diğer katılımcıların yatırım yapmasına ve temelde ticareti kopyalamasına izin verir. Fon… bu son derece güçlü bir fikir.”

Nicholas Merten, listesinde SushiSwap, Uniswap ve yearn.finance da bulunduğunu söyledi. Merten, Uniswap’a sadece kişisel olarak yatırım yaptığını söylese de SUSHI/BTC’nin Ocak ayında ulaştığı seviyelere kıyasla pazarlıklı bir fiyatta göründüğünü söylemektedir. Nicholas Merten’in teknik açıdan ilgilendiği bir diğer varlık ise Bitcoin’e karşı (YFI/BTC) güçlü görünen yield farming protokolü yearn.finance’dır.

Merten, açıklamasında;

“Yield farming’i gerçekten umursamıyorum ama genel olarak yearn. Finance ve yield farming piyasanın izlediği oyunlar ve bunlar defi’nin bir parçası ve bileşeni… bu benim için temel bir oyun değil. Burada tamamen teknik bir kurulum. Taban ne kadar uzun olursa, çıkış o kadar büyük olur ve defi’de dört aylık yan yana konsolidasyon benim için gerçekten ilginç.”Yield farming’i gerçekten umursamıyorum ama genel olarak yearn. Finance ve yield farming piyasanın izlediği oyunlar ve bunlar defi’nin bir parçası ve bileşeni… bu benim için temel bir oyun değil. Burada tamamen teknik bir kurulum. Taban ne kadar uzun olursa, çıkış o kadar büyük olur ve defi’de dört aylık yan yana konsolidasyon benim için gerçekten ilginç.”

Analistin listesinde beşinci sırada, Nicholas Merten’in Bitcoin’e (1inch/BTC) karşı hem teknik hem de temel açıdan çekici göründüğünü belirttiği DEX aggregator’u 1inch var. Analiste göre 1inch, yalnızca GAS verimsizliği, likidite problemleri ya da kayma gibi DEX’leri rahatsız eden pek çok sorunu çözmekle kalmıyor, hemde grafiği de yükseleceğe benziyor. Piyasa değeri de UNI ve SUSHI’ye kıyasla nispeten düşük ve bir milyar doların biraz altında.

Analistin göz önünde bulundurduğu son altcoin, Warp Finance (WARP/BTC). Nicholas Merten, ETH veya diğer ERC20 altcoin’leri gibi değişken varlıkları kullanmak yerine likidite havuzu tokenlerini teminat olarak kullanmanın ilk protokollerden biri olduğunu iddia eden bir proje danışmanıdır.

Kaynak: KriptoKoin

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu