Haftanın En Çok Kazanan 5 Yatırımcısı (3-10 Nisan 2021)

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Bitcoin’in fiyatı bu hafta 56.134 ile 61.500 dolar arasında değişkenlik gösterdi. Piyasa değeri 1.1 trilyon dolar olan Bitcoin (BTC), günlük bazda 56 milyar dolar ticaret hacmine sahiptir.

Binance Futures vadeli kripto para borsası yatırımcıları hafta içerisinde milyon dolarlar elde etti. Bir yatırımcı ise kriptolardan yaklaşık 14 milyon dolar kazanç elde etti.

İlginizi Çekebilir
Haftanın En Çok Kazanan 5 Yatırımcı (3-10 Nisan 2021)
Bitcoin’in 1 Haftalık Yükseliş Grafiği (03-10 Nisan 2021)

Haftanın oran bazında (ROI) en çok kazananları

AngryStupidMeet: Yüzde 5.883 ROI oranına sahip olan yatırımcı, listenin birinci sırasına yerleşti. Trader, bu hafta 8.682 dolar kazandı.

GloveThoughHang: Yüzde 3.376 ROI oranına sahip olan yatırımcı, hafta içerisinde 5.924 dolar elde etti.

ThroatBusinessClub: Listenin üçüncü sırasında bulunan trader, bu hafta yüzde 2.956 ROI oranına sahip. Yatırımcının haftalık bazda kazancı 20.536 dolar oldu.

CowboyDangerousSurprised: Yüzde 2.534 ROI oranıyla dördüncü olan trader, hafta içerisinde 19.072 dolar kazandı.

AngleWatchWater: Yüzde 2.289 ROI oranıyla listenin beşincisi olan trader, haftalık bazda 2.524 dolar elde etti.

Haftanın miktar bazında (PnL) en çok kazananları

TrainTennisBurn: Listenin birinci sırasında bulunan trader, bu hafta 13.4 milyon dolar kazandı.

SocksThreeGoose: İkincilik elde eden yatırımcı, bu hafta 4.8 milyon dolar kazandı. Trader günlük bazda 2.7 milyon dolar kaybetti.

sacaloco: 4.3 milyon dolar kazanarak listenin üçüncüsü olan yatırımcı, gün içinde 1.9 milyon dolar elde etti.

MeatMilkWhether: Listenin dördüncüsü olan yatırımcı, bu hafta 3.6 milyon dolar kazanırken günlük PnL bazında 181.128 dolar kaybetti.

BNBflipETH: 3.5 milyon dolar elde ederek listenin beşinci sırasına yerleşen trader, günlük bazda 879.984 dolar kazandı.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu