Enjin ENJ Coin Nedir? ENJ Coin Nasıl Alınır? (Analiz ve Yorumları)

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Son zamanlarda yükselişleri ile yatırımcıların dikkatini çeken ENJ Coin nedir? nasıl alınır? gibi soruların cevaplarını yazımızda verdik.

Enjin ENJ Coin, son 1 yılda yüzde 3533%, son 1 haftada ise yüzde 41%, son 24 saatte ise yüzde 24% değer kazandı. ENJ Coin’in bu yükselişleri ile birlikte değeri 3,56 dolara kadar yükseldi.

Enjin ENJ Coin Nedir?

Enjin ENJ Coin Nedir? ENJ Coin Nasıl Alınır? (Analiz ve Yorumları)
Enjin ENJ Coin Nedir? ENJ Coin Nasıl Alınır? (Analiz ve Yorumları)

Enjin Coin, birbirine bağlı, blockchain tabanlı oyun ürünlerinden oluşan bir ekosistem sağlayan Enjin şirketinin bir projesidir. Enjin’in amiral gemisi teklifi, kullanıcıların web siteleri ve klanlar oluşturabileceği, sohbet edebileceği ve sanal öğe mağazalarına ev sahipliği yapabileceği bir sosyal oyun platformu olan Enjin Ağı’dır.

Enjin, oyun geliştiricilerinin Ethereum blok zincirindeki oyun içi öğeleri belirtmelerine olanak tanır. Platformu kullanarak çıkarılan dijital varlıkları desteklemek için bir ERC-20 jetonu olan Enjin Coin kullanıyor, bu da ürünlerin gerçek dünya değeriyle satın alınabileceği, satılabileceği ve takas edilebileceği anlamına gelmektedir.

Enjin Coin ilk olarak Temmuz 2017’de duyuruldu ve Haziran 2018’de Ethereum ana ağında piyasaya sürüldü.

Enjin Coin (ENJ), fungible token’lar (NFT’ler) gibi blockchain varlıklarının değerini desteklemek için kullanılan dijital bir değer deposudur. Enjin Platformu ile basılan her varlık, NFT’lerin içine kilitlenmiş ve dolaşımdan kaldırılmış bir basım kaynağı olan ENJ içerir.

Enjin ENJ Coin Analiz ve Yorum

Enjin ENJ Coin bu yazının kaleme alındığı süre itibarıyla 3,52 dolar, 24 saatlik işlem hacmi 2.103.499.158 dolardan işlem görmektedir. Enjin Coin son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #44, piyasa değeri 2.910.835.558 dolar. Dolaşımdaki arz 834.313.757 ENJ coin ve maksimum seviyede.

Enjin ENJ Coin Nedir? ENJ Coin Nasıl Alınır? (Analiz ve Yorumları)
CoinGecko 14 Günlük Enjin ENJ Coin Grafiği

Enjin ENJ Coin Nasıl Alınır? Hangi Borsalarda Var?

Enjin ENJ Coin’in listelendiği borsalar şu şekildedir: Binance, KuCoin, Coinbase, Bittrex, FTX, ve Bitay. Binance üzerinde ENJ/USDT ve ENJ/EUR gibi işlem çiftleri ile al sat yapabilirsiniz. Ayrıca Bitay üzerinden de ENJ/TRY işlem çifti ile de işlem yapabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu