TLM Coin Nedir? TLM Coin Nasıl Alınır? (Analiz ve Yorumları)

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Binance’ın listeleyeceği TLM Coin Nedir? Nasıl alınır? gibi soruların cevaplarının tamamını yazımızda verdik.

Dünyanın en güvenilir kripto para borsası Binance’ın duyurusuyla 13 Nisan 2021 tarihinde Launchpool’daki 19. Projenin Alien Worlds (TLM) listeleyeceğini duyurdu.

Binance’ın duyursuna göre kullanıcılar, 07/04/2021 saat 03.00’ten (TSİ) itibaren 30 gün boyunca farming yaparak TLM token kazanmak için BNB ve BUSD’lerini ayrı havuzlarda stake edebileceklerdir. Binance, daha sonra 13/04/2021 günü saat 09.00 (TSİ) itibarıyla İnovasyon Kategorisi’nde TLM’yi listeleyip TLM/BTC, TLM/BUSD ve TLM/USDT işlem çiftlerini alım satıma açacaktır.

TLM Coin Analiz ve Detayları

[quads id=1]

TLM Coin şu anda mxc.com üzerinde listelenmektedir. Bu yazının kalame alındığı süre itibarıyla MXC’de yer alan TLM Coin’in fiyatı 3.15 dolardan işlem görüyordu. Ticaret hacmi 9,017,610 dolar olan TLM Coin’in dolaşımdaki arz miktarı ise 5,122,700,682’dir.

TLM Farming Dağıtımı

TLM Coin Nedir? TLM Coin Nasıl Alınır? (Analiz ve Yorumları)
TLM Farming Dağıtımı

TLM Coin Nedir?

Alien Worlds, oyuncular arasındaki ekonomik rekabeti ve işbirliğini simüle eden bir NFT Defi metaverse’dir. Bu, oyuncuları, rakip Merkezi Olmayan Otonom Kuruluşları (Gezegen DAO’lar) kontrol etmek ve ek oyunlara erişim elde etmek için gerekli olan Trilium (TLM) için rekabet etmeye teşvik ederek kullanılır.

[quads id=1]

Alien Worlds metaverse’de oyuncular, TLM coin madenciliği yapmak, savaşlara katılmak ve oyun içi görevleri tamamlamak için NFT’ler (dijital oyun öğeleri) edinebilirler. Oyuncular, stratejilerine bağlı olarak oyunlarına en uygun NFT’leri satın alıp bir araya getirebilirler. Ek olarak, oyuncular altı Gezegen DAO’nun Meclis Üyelerini seçerek yönetişimle meşgul olabilirler ve böylece oyunun yönünü etkileyebilirler.

Trilium (TLM), Alien Worlds metaverse’in yerel fayda belirtecidir ve aşağıdaki kullanım durumlarına sahiptir:

Trilium (TLM) Gezegen Yönetişimi: TLM sahipleri, Gezegenlerin yönetişimin ve diğer potansiyel ödüllere katılmak için TLM’yi stake edebilir.

Stake etme: Oyuncular, TLM ve NFT madenciliğine katılmak için belirli bir gezegende TLM hissesine sahip olabilirler.

[quads id=1]

Oyun içi para birimi: TLM jetonları, oyuncuların öğeleri satın almak ve yükseltmek, görevlere ve savaşlara ve oyun içi aktivitelere katılmak için TLM’ye ihtiyaç duyduğu Alien Worlds’teki para birimidir.

Oynanış teşvikleri: Aktif kullanıcılar, oyun içi ekosistemi ve etkinliği geliştirmek için katılım ödülleri olarak TLM kazanabilir.

NFT satın alın: Oyun içi öğeler, oyuncuların TLM madenciliği yapmalarına, savaşlara katılmalarına ve oyun içi görevleri tamamlamalarına yardımcı olan NFT’ler olarak basılmıştır.

TLM Coin Nasıl Alınır? Hangi Borsalarda Var?

Trilium TLM Coin, şu anda mxc.com üzerinde TLM/USDT olarak listelenmektedir. 13 Nisan 2021 tarihinde ise Binance üzerinde, TLM/BTC, TLM/BUSD ve TLM/USDT işlem çiftleri ile ticarete açılacak.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu