Kripto Piyasasında 24 Saatte 1.7 Milyar Dolar Tasfiye Edildi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Kripto para borsalarında son 24 saat içerisinde 1,7 milyar dolar tasfiye edildi.

Kripto para birimleri veri analiz platformu olan Bybt.com‘un verilerine göre, 300,000’den fazla trader tasfiye edildi. Tasfiye edilen ve tek başına en büyük poz ise 10,000,000$ değerinde olduğu belirtilmektedir.

Kripto Piyasasında 24 Saatte 1.7 Milyar Dolar Tasfiye Edildi
Kripto Piyasasında 24 Saatte 1.7 Milyar Dolar Tasfiye Edildi

Bu yıl piyasadaki ilk multi milyar dolarlık toplu tasfiye değildir. Kripto para piyasası büyümeye devam ettiği müddetçe tahmin edeceğiniz üzere bu sayılar da büyümeye devam edecektir.

İlginizi Çekebilir

Bybt.com’un verilerine baktığımızda son 24 saat içerisinde 537 milyon dolar Bitcoin‘den, 260 milyon dolar Ripple’dan ve 250 milyon dolar da Ethereum’dan tasfiye edildi. Tasfiye olan pozisyonların çoğu long işlem olarak görünürken, tasfiyelerin %50’si Binance’den gerçekleşti.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu