FTX Borsası ile Miami Heat Ortaklık Kuruldu!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Kripto para borsası FTX ile basketbol takımı Miami Heat arasında beklenen ortaklık resmen duyuruldu.

FTX.US tarafından yapılan duyuruya göre, 2021-2022 sezonundan itibaren FTX, “Miami Heat’in Resmi Özel Kripto Para Borsası Ortağı” olacağı ifade edildi. Basketbol takımı Miami Heat’ın maçlarının oynadığı stadyumun ismi ise daha öncesinde “FTX Arena” olduğunu da belirtmekte fayda var.

FTX ekibi, yapılan bu anlaşmanın çeşitli promosyonlar, dijital içerikler, yarışmalar ve daha fazlasını da içerdiğini açıkladılar.

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, Miami Heat ile yapılan anlaşma için şu ifadelere yer verdi:

“Dinamik, yenilikçi çeşitli ve daima ileriye dönük bir şehir ve franchise ile bir ortaklık kurmak istedik. Bu nitelikler söz konusu olduğunda, Miami şehri ve Miami Heat’ten daha iyisi yok.”

FTX ile Miami Heat arasında yapılan anlaşmanın 135 milyon dolar değerinde olacağı da ifade edilmektedir. Yapılan bu anlaşmanın 90 milyon dolar olan kısmı ise 19 yıllık süre zarfında Miami-Dade ilçesine yönlendirilecek. Yapılan anlaşma ilçe Komiserler Kurulu’ndan da onay aldı.

Elde edilecek olan gelirin silahlı şiddet ve risk altındaki gençler gibi konuları ele alan programları desteklemek amacıyla kullanılacağı bildirildi.

HEAT Group’un yöneticilerinden biri olan Eric Woolworth, “Bu anlaşma ndüstrimizde küresel dikkatleri çekecek, çığır açan, türünün ilk örneği olan bir ortaklık” ifadelerine yer verdi.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu