Tokocrypto TKO Coin Nedir? TKO Coin Nasıl Alınır? (Analiz ve Yorumları)

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Dünyanın en çok tercih edilen kripto para piyasası olan Binance’ın duyurduğu Tokocrypto TKO Coin nedir? nasıl alınır? hakkındaki tüm detaylar yazımızda.

En çok tercih edilen ve güvenilir kripto para borsası Binance, Tokocrypto ile Binance Launchpad’deki 19. projeyi duyuracağını söyledi. Tokocrypto için token satışı, Launchpad katılım formatında olacak ve 31/03/2021 günü saat 03.00 (TSİ) itibarıyla kullanıcıların BNB bakiyelerinin kaydedilmesine başlanacağını belirtti.

Tokocrypto TKO Coin Nedir? TKO Coin Nasıl Alınır? (Analiz ve Yorumları)
Tokocrypto TKO Coin Nedir? TKO Coin Nasıl Alınır? (Analiz ve Yorumları)

Binance, kullanıcıların BNB bakiyelerini 31/03/2021 günü saat 03.00 (TSİ) ile 07/04/2021 günü saat 03.00 (TSİ) arasında 7 gün boyunca kaydedecektir. Her kullanıcı için nihai BNB tutma tutarı, BNB hesaplaması kullanılarak 7 günün ortalaması olarak belirlenecektir.

Tokocrypto TKO Coin Nedir?

Tokocrypto, Eylül 2018’de ilk kez piyasaya sürüldü. Kasım 2019’da ise Endonezya’nın Emtia Vadeli İşlemleri Ticaret Düzenleme Kurumu (BAPPEBTI) kapsamında tescil edilen ilk kripto para varlığı oldu. Tokocrypto, son üç yılda 30.000’den fazla haftalık aktif yatırımcıya ve günlük 25.000.000 dolar işlem hacmine sahip olmuştur. Ayrıca Tokocrypto, Ekim 2020’de mobil uygulama lansmanından bu yana 240.000’den fazla indirme ve 281.000’den fazla kayıtlı kullanıcı elde etmiştir.

Tokocrypto TKO Token Satış Bilgileri

TKO Token satışı hakkında yayınlanan bilgilerde ise şunlara yer verildi.

Launchpad Üst Sınırı: 7.500.000 USD
Kullanıcı Başına Katılım Limiti: 20.000 USD (200.000 TKO)
Toplam Token Arzı: 500.000.000 TKO
Binance Launchpad’e Ayrılan Toplam Token: 75.000.000 TKO (Toplam Token Arzının %15’i)
Halka Açık Token Satış Fiyatı: 1 TKO = 0,10 USD (BNB cinsinden fiyat, katılım tarihinden önce belirlenecektir)

Tokocrypto TKO Coin Nasıl Alınır? Hangi Borsalarda Var?

Tokocrypto, şu an da UNISWAP üzerinde işlenmektedir. Ancak TKO Coin, dolar ve benzeri gibi bir para birimi ile henüz işlem görmemektedir. UNISWAP üzerinden işlem gören Tokocrypto TKO Coin, WRAPPED ETHER ile işlem yapılmaktadır.

**Tokocrypto Piyasaya Sürüldüğü Zaman Bu Sayfa Sürekli Güncellenecektir…

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu