%420 Yükselen WIN Coin Nedir? WIN Coin Nasıl Alınır?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Son bir hafta içerisinde %420 oranında yükseliş gösteren Wink (WIN) coin, son 24 saat içerisinde de %202’lik yükselişi ile yatırımcıların dikkatini çekiyor. Peki WIN Coin nedir? WIN Coin nasıl alınır? İşte WIN Coin yorumları ve analizi.

WIN Coin Nedir?

WINk, kullanıcıların platformdaki yerel dijital varlık olarak WIN jetonunu kullanan birden fazla blok zinciri ekosisteminde sosyalleşmek ve pay almak için bir oyun platformudur. Davranışsal madencilik yenilikçi jeton ekonomisi tasarımı ve diğer teşvik mekanizmaları yoluyla WINk, geliştiricilerin gerçek benimsemeyi teşvik eden ve kullanıcıların platforma aktif paydaşlar olarak katılmalarını ve katkıda bulunmalarını sağlayan dApp’ler oluşturmalarını sağlamak için yüksek kaliteli bir merkezi olmayan oyun deneyimi sağlayan bir ekosistem oluşturmayı amaçlamaktadır.

WIN jetonu, TRON blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir TRC-20 yardımcı program belirtecidir. WINk platformu içinde WIN, önemli paydaşlardan, yani geliştiricilerden ve kullanıcılardan aktif katılımı teşvik etmek için kullanılan belirteçtir.

WIN Coin Yorumları ve Analizi

%420 Yükselen WIN Coin Nedir? WIN Coin Nasıl Alınır?
%420 Yükselen WIN Coin Nedir? WIN Coin Nasıl Alınır?

Coingecko verilerine göre, son 1 yılda %2188.1, son 30 günde %771.1, son 7 günde ise %420 oranında yükseliş gösteren WIN, bu yazının kaleme alındığı süre itibarıyla piyasa değeri 1.439.163.925 dolardı. WIN Coin, en düşük seviyesi olan 0,000891 dolardan, 0,002097 dolar seviyesine çıkarak tüm zamanların rekorunu kırmış oldu. WIN Coin, bu yazının kaleme alındığı süre itibarıyla, 0,001878 dolardan işlem görmektedir. WIN Coin’in dolaşımdaki arzı 766.299.999.999 / 999.000.000.000 arasındadır.

WIN Coin Nasıl Alınır? Hangi Borsalarda Var?

WIN Coin, ticaret hacmine göre en büyük ve en çok tercih edilen kripto para borsası olan Binance üzerinden al-sat işlemi yapılabilir.

WIN Coin, Binance üzerinde bulunan IEO ile piyasaya çıkmıştı.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu