SBI Holdings CEO’su Ripple Yönetiminden Ayrıldı!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Japon finans devi SBI Holdings’in de CEO’su olan Yoshitaka Kitao Ripple yönetim kurulundan ayrılarak yerini Adam Traidman’a bıraktı.

SEC’nin Ripple’a açtığı davadan sonra XRP‘ye ve topluluğuna verdiği büyük destekle bilinen SBI Holdings ve şirket CEO’su Yoshitaka Kitao, Ripple’dan ayrıldı. Yoshitaka Kitao’nun yerine geçecek olan Adam Traidman, tıpkı Kitao gibi Ripple’a olan desteği süreceke ve çünkü o da Ripple ve SBI arasındaki ortaklık ile kurulan SBI Ripple Asia’nın CEO’su konumundadır.

SBI Holdings CEO’su Ripple Yönetiminden Ayrıldı!
SBI Holdings CEO’su Ripple Yönetiminden Ayrıldı!

Ripple tarafından Yoshitaka Kitao’nun neden görevi bıraktığı konusunda net bir açıklama yapılmadı. Ancak Ripple topluluğuna yakın uzmanlar, Yoshitaka Kitao’nun Avrupa’yı Singapur ve Japonya’ya bağlayacak olan Osaka Dijital Borsası’yla ilgilendiği için ve SBI’daki diğer görevlerini de bıraktığı belirtilmektedir.

Traidman’ın ise Kitao’nun misyonlarını devam ettireceği ve özellikle Japonya ile Asya tarafında Ripple politikalarında bir değişiklik olmayacağı aktarılıyor. Traidman’ın CEO’su olduğu SBI Ripple Asia, RippleNet ile Japonya, Güney Kore ve Güney Asya ülkeleri arasındaki bağlantıyı sağlıyor. Şirketten 2019’da yapılan yazılı açıklamada hedefin, Ripple ağının %50’sini elde etmek olduğu belirtilmişti.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu