DENT Coin Nedir? Dent Coin Nasıl Alınır?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Dent Coin nedir? Dent Coin nereden alınır ve nasıl alınır? gibi soruların cevaplarını yazımızda verdik.

Dent coin, Ethereum (ETH) tabanında çalışan kripto para token’ıdır. DENT coin, “eSIM dijital SIM kartları, mobil veri paketleri, konuşma dakikaları ve kontör yüklemeleri gibi telekomünikasyon varlıklarının satın alınması ve satılması için tasarlanan küresel bir piyasa birimi” olarak tanımlanmaktadır.

DENT COİN NEDİR?

Dent coin, teknolji çağımızdaki en önemli unsurlardan olan mobil veri ve bant genişliği kavramlarını, özgürleştirme ve demokratikleştirme misyonuna sahip olan şirkettir. DENT, teknoloji kanalı olan telekomünikasyon ürünlerini Blockchain aracılığı ile satılmasına ve satın alınmasına izin veren platformdur. Yani anlayacağınız üzere Dent ile online olarak sim kart’ını Blockchain aracılığı ile satın alınabilinmektedir. Dent bunlarla birlikte Dent coinleri ile mobil verilerin satın alınması ve satılması için evrensel para birimi olarak da bilinmektedir.

Dent ile kullanıcılar AT&T, Verizon, Movistar, Telcel ve daha fazlası gibi dünyanın en büyük operatörlerinden veri satın alabiliyor.

Şirketin Dent’i tanıtması sırasında yaptığı açıklamalarına göre, günümüzün kullanıcıların gözünde mobil veri erişimi tıpkı su ve elektirik kadar deperli olduğunu söylüyor. Şirketin açıklamasına göre kullanıcılar, internet erişimin olmadığı bir ortamda bir şeyleri kaçırmaktan korktuklarını da belirtmektedir. Mobil veriler ve ban genişliği erişimi her ülkede sadece birkaç şirket tarafından kontrol edildiğini de dile getiren şirket, mobil operatörler arzı kısıtlıyor ve fiyatları yüksek tuttuğunu dile getirmektedir. Dent şirketi, operatörler çok kazanırken kullanıcılar hem istedikleri hizmeti alamıyor hem de çok fazla ödeme yaptığını söylüyor.

Tam da bu noktada Dent devreye giriyor. Şirket, Dent ile mobil verileri ve bant genişliğini özgürleştirmek istiyor. Şirket, Dent platformu ile piyasayı, mobil veri için küresel bir platform olmayı ve ödemeleri küreselleştirmeyi hedeflediğini belirtmektedir.

Dent coin’in DENT platformuna güç veren varlık olduğu da ifade edilmektedir.

Dent Coin Analiz ve Geleceği Hakkında Yorum

DENT Coin Nedir? Dent Coin Nasıl Alınır?
DENT Coin Nedir? Dent Coin Nasıl Alınır?

İncelediğimiz Dent coin tablosu, bu yazının kaleme aldığı zaman itibarıyla 0.0119430 dolardan işlem görmektedir.

Dent coin analizlerin bakılacak olursa da DENT’in dolaşımda 92.111.690.903.73587 ile 100.000.000.000 mevcut arz mikatrına sahip olduğunu görebilmekteyiz.

Dent Coin Nasıl Alınır?

Dent coin veya token’larını dünyanın en güvenilir ve en büyük işlem hacimlerine sahip kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenilir bir şekilde satın alımını yapabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu