Helium Coin ve HNT Coin Nedir? Helium (HNT) Coin Nasıl Alınır?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Bir ay içinde beş kat yükseliş gösteren Helium Coin ve HNT nedir? Nereden nasıl alınır? sorularının cevaplarını yazımızda verdik.

Aylık grafikte yüzde 112, iki haftalık yüzde 126, haftalık grafikte ise yüzde 49 oranında değer kazanan Helium (HNT), günlük bazındaki kazancı yüzde 12 oldu ve tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmayı başardı.

Ayrıca HNT’nin 722 milyon dolarlık piyasa değeri bulunurken, günlük işlem hacmi ise 19 milyon dolar seviyesine çıkmaktadır.

Helium (HNT) Coin Nedir?

Helium Coin ve HNT Coin Nedir? Helium (HNT) Coin Nasıl Alınır?
Helium Coin ve HNT Coin Nedir? Helium (HNT) Coin Nasıl Alınır?

Helium, elektronik cihazların kablosuz bir şekilde internete balanmasını sağlayan merkezi olmayan bir ağ biçimidir. Helium ağının sunduğu hizmetin ücretinin düşük olması ve güvenli olmasının yanı sıra eşler arası bağlantı oluşuyla dünyada bir ilk olduğu biliniyor.

Helium ağı, açık kaynaklıdır ve ağa bağlanan cihazların verilerinin depolanma aşamasına kadar şifreleme yöntemiyle korunduğunu bilinmektedir.

Helium HNT Coin Nasıl Alınır?

Helium Coin ve HNT Coin Nedir? Helium (HNT) Coin Nasıl Alınır?
Helium Coin ve HNT Coin Nedir? Helium (HNT) Coin Nasıl Alınır?

Kripto para madencileri, Helium hotspot cihazıyla madencilik yaparak Helium’un kripto para birimi HNT tokeni kazanabilirler. Ağ, staking için test aşamasında olduğunu da belirtmekte fayda var. Ağın yerel tokenı HNT; hotspot kullanımında, ağ doğrulamasında, internete erişiminde ödeme yöntemi olarak da kullanılmaktadır. Ayrıca cihazlar arası veri transferi ve ağ işlemleri için de HNT coin gerekmektedir.

HNT Coin, Binance, Bilaxy, Hotbit, FTX, WazirX, Hoo.com, SerumDEX gibi borsaları üzerinden al-sat işlemleri yapılmaktadır. HNT tokenın arzı 223 milyon olarak bilinirken, dolaşımdaki arz miktarı ise 73 milyondur.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu