KAVA Coin Nedir? KAVA Coin Nasıl Alınır?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

KAVA Coin nedir ? Kava Coin nasıl alınır ve nereden alınır? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Kripto para birimlerinden birisi olan KAVA Coin’in altyapısı sayesinde kullanıcılar, USDX stablecoinlerini borç alabilmelerini ve ek olarak da diğer kripto paralar gibi gelir hasatı elde edebilmelerini sağlamaktadır. KAVA Coin, birçok kripto para birimini ve altyapısını desteklemeye başladı.

Cosmos blockchain ağına bağlı olan Kava Coin, teminatlı borç pozisyonu (CDP) sistemini kullanmaktadır. Stablecoin olarak çekilen kredilerin ve alınan borçların her zaman yeterli oranda likiditeye ve teminata sahip olmasını sağlamaya çalıştırıyor.

KAVA COİN NEDİR?

Stablecoin kredisi odaklı bu platformun temelinde yatan kripto para ise yukarıdaki açıklamadan da anlaşılabileceği üzere KAVA Coin olarak gözüküyor. Kullanıcılar bütün krediler için belirli miktarda KAVA Coin bulundurmak mecburiyetinde. KAVA bir hizmet tokeni konumunda ve kullanıcılara ağla ilgili çeşitli oylamalarda da oy kullanma hakkı sunuyor. Kullanıcılar sahip oldukları KAVA Coinleri teminat olarak kullanmadıkları zamanda oy için kullanabilmekte.

Kava Labs, Brian Kerr, Ruraridh O’Donnell ve Scott Stuart tarafından hayata geçirildi ve KAVA Coin fiyatı bu önemli isimler sayesinde de yükselmekte. Kava Coin bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 5,72 dolardan işlem görüyor ve 126. Sırada bulunuyor. Son 24 saat içerisinde 149 milyon dolarlık hacme ulaşan KAVA’nın sirkülasyondaki arzı 58 milyon iken toplam arzı 118 milyon olarak gözüküyor.

KAVA COİN NEREDEN VE NASIL ALINIR?

KAVA Coin’i satın almak için, dünyanın en büyük kripto para ticaretinin döndüğü Binance üzerinden hiçbir güvenlik sorunu olmadan kullanılabilir. Binance üzerinden BTC, USDT ve BUSD gibi farklı işlem çiftleri ile işlem yapmak ve KAVA Coin alımı gerçekleştirmek oldukça kolay ve güvenli bir sistemdir.

KAVA Coin Nedir? KAVA Coin Nasıl Alınır?
KAVA Coin Nedir? KAVA Coin Nasıl Alınır?

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu