Ripple Davasının Duruşma Tarihi Belli Oldu!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Ripple’a karşı açılan davanın ilk duruşması gerçekleşse de, hiçbir temel sonuç ortaya çıkmadı.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) avukatları ve Ripple avukatları, karşılıklı konuşmaları ile ortaya net bir gelişme süremediler.

Ripple Davasının Duruşma Tarihi Ne Zaman?

Ripple Davasının Duruşma Tarihi Belli Oldu!
Ripple Davasının Duruşma Tarihi Belli Oldu!

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’ın avukatı James K. Filan, resmi Twitter hesabından paylaştığı gönderisinde ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından gönderilen bildirinin kopyasını aktardı.

Ripple avukatı James K. Filan tarafından paylaşılan gönderi de, SEC’nin mahkemeye gönderdiği bildiri raporu yer almaktadır. SEC’nin mahkemeye gönderdiği bildiride ise SEC ve Ripple’ın duruşma tarihi konusunda anlaşmaya vardıklarını belirtiliyor.

Ripple Davasının Duruşma Tarihi Belli Oldu!
Ripple Davasının Duruşma Tarihi Belli Oldu!

Bildirideki söylemlere göre Ripple ve yöneticilerin konuşması 12 Nisan 2021 tarihinde, SEC’nin karşılığı ise 14 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek. 14 Mayıs tarihinde SEC’nin iddialarından sonra ise Ripple’ın 4 Haziran tarihine kadar cevap verme süresi olacak.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu