Socios Nedir? Fan Token Nasıl Alınır?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

SOCİOS NEDİR?

Socios.com, kripto para uygulamasıdır. Dünyanın dört bir yanındaki futbol taraftarlarının takımlarına daha yakın olmasını sağlayan hepsi bir arada bir taraftar etkileşimi ve ödül uygulamasıdır. Birçok popüler kulübünün yanı sıra Galatasaray, Trabzonspor ve Göztepe’nin de  sponsorudur. Resmi kulüp oylamalarında oy verilebilir, hayatınız boyunca asla unutamayacağınız deneyimlere sahip olabilir ve Taraftar Fan Token vasıtasıyla kulüp ile etkileşiminizi üst seviyeye çıkarabilirsiniz.  Dünyanın birçok popüler kulübünün yanı sıra Galatasaray ve Trabzonspor’unda sponsorudur.

SOCİOS TOKEN NASIL ALINIR? NASIL TOPLANIR?

Taraftar Tokenları, oy verme hakkına sahip olduğunuzu gösteren ve kulübe özel ödüller ve deneyimler kazanmanızı sağlayan dijital varlıklardır. Taraftar Tokenları, diğer kripto para birimleri gibi, VIP deneyimleri, özel ürünler, biletler vb. gibi diğer ‘ürünler’ ile değiştirilebilecekleri anlamına gelir.

Artırılmış gerçeklik coğrafi konum özelliğimiz aracılığıyla ücretsiz $SSU – Socios United Loyalty Taraftar Token’ları avlayabilirsiniz. Ve bunu yapmanın iki yolu var. Günlük Global Token Avları için her gün oturum açmanız gerekecek ve dünyanın neresinde olursanız olun çevrenizde $SSU – Socios United Sadakat Taraftar Token’ları üretilecektir. Özel durumlarda, Token Avı’nda $CHZ ve ortak kulüplerimizin Fan Token’ları da avlanabilecek.

Ancak, sahip olduğunuz miktarı en üst düzeye çıkarmak için Token Avı görev haritanızdaki her önemli noktayı ziyaret ettiğinizden emin olun. Toplandıkça, tüm ücretsiz token’lar Socios.com cüzdanınıza eklenecektir

Fan Token’lar süresi asla dolmayan dijital kartınızdır. Favori kulübünüzle benzersiz bir etkileşim kurmanızı sağlarlar. Bunlar oy kullanmak veya hatta bir kulüp efsanesiyle maç izleme şansı kazanmak için kullanabilirsiniz.

Socios Nedir? Fan Token Nasıl Alınır?

Hali hazırda Socios.com uygulaması 72.000 kullanıcısı  olup yeni tüm zamanların en yüksek değerine ulaşmıştır.

Socios.com üzerinden banka/kredi kartı ile taraftar token alabilir, kendi kripto parası olan CHZ  Token’ı ile takas yapılabilir,12 saatte bir avla kısmından taraflar Token’ı avı yaparak cüzdanınızda biriktirebilir, 3. borsalara gönderebilirsiniz.

TOKEN AVI NEDİR?

Token Avı, kullanıcıların ücretsiz $CHZ ve Taraftar Tokenları toplayabileceği artırılmış gerçekliğe dayalı bir konum belirleme özelliğidir. Ayrıca iki avlama şekli vardır. Günlük Küresel Token Avları için her gün uygulamaya giriş yapmanız gerekir. Dünyanın neresinde olursanız olun, yakın çevrenizde $CHZ ve Taraftar Tokenları bulunacaktır. Yeterince şanslıysanız, özel tek bir alanda çok sayıda ücretsiz tokenı kullanıma sunacağımız özel ve yerel etkinliklerimizden birinin yakınında bulunabilirsiniz. Elinizde bulunanları maksimuma çıkarmak için Token Avı Görevi haritanızdaki tüm ilgili noktaları ziyaret ettiğinizden emin olun. Tüm ücretsiz tokenlar, toplanıldıkça Socios.com cüzdanınıza eklenir.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu