Twitter, Birçok Ünlü İsimlerin Kripto Para Hesaplarını Askıya Aldı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook'ta ve Instagram‘da takip edin veya Telegram kanalımıza katılın!

Twitter’da birçok ünlü kripto para analizcilerin hesabı askıya alındı. Bu durum kripto para topluluğu tarafından çokça konuşuluyor.

Twitter’ın askıya aldığı hesaplar arasında The Crypto Dog ve PlanB gibi ünlü kişiler de yer almaktadır.

Bitcoin (BTC)‘nin savunucularından biri olan Peter McCormack’ın hesabından attığı tweet’e göre kripto para topluluğundan birçok önemli isimlerin Twitter hesapları askıya alındığını belirtti. Bu isimler arasında PlanB, Koroush Ak, The Crypto Dog, Willy Woo, Moon Carl gibi isimler var.

İlginizi Çekebilir

Bahsi geçen isimlerin profillerine girince, “hesap askıya alındı, Twitter, Twitter kurallarını ihlal eden hesapları askıya alır” uyarısı ile karşılıyor.

Twitter, Birçok Ünlü İsimlerin Kripto Para Hesaplarını Askıya Aldı
Twitter, Birçok Ünlü İsimlerin Kripto Para Hesaplarını Askıya Aldı

Yüz binlerce takipçiye sahip olan bu hesapların neden askıya alındıkları ise henüz belli değil. Twitter tarafından, uyarı dışında herhangi resmi bir açıklama gelmedi. Ayrıca bilindiği üzere geçen yıl da BTC savunucusu Anthony Pomliano’nun hesabını askıya alınmış ve kısa süre içerisinde tekrar geri açılmıştı.

Bahsi geçen isimlerin hesapları açılınca Bitcohaber.com blogumuzda sizlerle paylaşacağız.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcohaber.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcohaber.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Bitcohaber.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Bitcohaber.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Bitcohaber.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu